Шановні покупці!

01.06.2022 Відновлено кредитування за програмами "Оплата частинами" від ПриватБанку та "Плати частинами" від А-банку. Перевіряйте ліміти встановлені на ваших картах та сміливо робіть замовлення!

15.05.2022 Monobank відновив кредитування за програмою "Купівля частинами". Тепер ви знову можете придбати меблі із значком купівлі частинами – до 8 платежів без переплат. Умови придбання здесь.

11.04.2022 Велика кількість виробників та постачальників відновили роботу. Хтось працює повноцінно, хтось частково. Актуальний список працюючих брендів та виробників знаходиться внизу цієї сторінки. Деякі бренди розпродують виключно складські запаси, деякі виготовляють продукцію лише на замовлення. Можливість доставки у ваш регіон та варіанти оплати замовлень уточнюйте у продавця. Список постачальників, що відновили роботу, постійно оновлюватиметься.

27.03.2022 Нова пошта відновила кур’єрську доставку (доставку за вашою адресою проживання).

15.03.2022 Деякі виробники розпочали відвантаження готового товару зі своїх складів. Доставка здійснюється нашими кур’єрами в м. Київ та м. Дніпро (не весь асортимент), а також перевізником Нова пошта тільки на склади компанії за тарифами перевізника.

Переглянути список робочих відділень можна здесь https://novaposhta.ua/ru/news/rubric/2/id/10172.

24.02.2022 У зв’язку із запровадженням військового стану роботу магазину тимчасово призупинено. Практично всі постачальники та виробники тимчасово зупинили свою роботу, що унеможливлює подальше виконання замовлень.

Якщо у вас є питання щодо поточних замовлень, ви можете отримати інформацію електронною поштою або за допомогою онлайн-чату, кол-центр працює в черговому режимі.

Замовлення, які були оформлені до 24.02.2022, будуть доставлені, як тільки буде можливість повноцінно відновити роботу магазину та постачальників чи виробників.

Список виробників, що відновили відвантаження:

Дата: п'ятниця, 18 березень 2022   Переглядів:  2514