VMV Холдинг

Меблі VMV Holding (ВМВ Холдинг)

Меблева фабрика VMV Holding (ВМВ Холдинг) має за спиною багаторічний досвід виробництва якісних та недорогих меблів. Багато років фабрика випускала меблі за ліцензією польської компанії Black Red White (BRW), яка успішно продавалася в Україні та експортувалася до всіх країн СНД. На сьогоднішній день компанія виробляє меблі за власним брендом та меблі для польського бренду Mebel Bos. В асортименті продукції присутні меблі для вітальні, спальні, дитячі кімнати, вітальні, кухонні меблі та шафи-купе. Вся продукція випускається серійно.

Для виробництва меблів фабрика використовує найкраще німецьке та італійське обладнання. Сама меблі виготовляються з ламінованого та кашованого ДСП класу Е1 українського та польського виробництва, а також ламінованого, кашованого та лакованого МДФ смужки власного виробництва для декорування фасадів та виготовлення карнизів. Основна частина фурнітури поставляється відомими європейськими виробниками Hafele та Hettich.

Основна мета фабрики - виготовлення доступних меблів відповідної якості та купівельної спроможності споживача. Гарантія на меблі складає 18 місяців з моменту покупки.

У нашому меблевому інтернет-магазині Ви можете купити меблі VMV Holding (ВМВ Холдинг) з доставкою по всій Україні в найкоротші терміни.

Весь каталог товарів VMV Холдинг