Эстелла

Дерев’яні ліжка Естелла

Людина невпинно працює над створенням нових і нових матеріалів для виробництва меблів. Однак, як би він не намагався, все ж таки створити щось краще, ніж створила природа, в нього не вийде. Натуральна деревина - це той матеріал, краще якого на сьогоднішній день ще не існує. Саме тому колектив компанії «Естелла» віддав перевагу решті сировини для виробництва меблі деревини. Український виробник займається виготовленням меблів для спалень.

Дерев’яні ліжка Естелла – то гарні меблеві конструкції, що відрізняються лаконічним дизайном. Ідеальні форми, витончені лінії та теплі природні кольори захоплюють і викликають непереборне бажання не просто бачити цю красу, а й бути її власником. Відсутність химерності та зайвих елементів декору дозволяють використовувати ліжка Естелла у найрізноманітніших інтер’єрах. Більшість моделей органічно вписуються як у класичний інтер’єр, так і в сучасний.

Крім елегантного дизайну відрізняється меблі для спальні від «Естелла» комфортом експлуатації. Конструкції настільки продумані, що навіть вимогливий покупець не знайде, до чого б це можна було причепитися. Сон на будь-якому ліжку обов’язково буде здоровим та міцним. Головне, правильно підібрати ортопедичний матрац та постільну білизну. Важливим є і той факт, що натуральна деревина не виділяє жодних шкідливих речовин, тому що від природи вона екологічно чиста. Всі лакофарбові матеріали, що використовуються, піддаються ретельному відбору, що також гарантує безпеку.

Стильні та міцні дерев’яні ліжка Естелла пропонує покупцям інтернет-магазин «ProMebli». Придбати у нас можна будь-яку модель з асортименту, який виготовляє даний колектив. У більшості моделей виробник втілив найсміливіші ідеї своїх дизайнерів і конструкторів. Незважаючи на серійність виробництва, ліжка заслуговують захоплення. Зробіть свою спальну кімнату затишніше, комфортніше і красивіше допомогою стильних дерев’яних меблів Естелла!


Увага! Наш інтернет-магазин є ліцензованим продавцем товарів компанії Естелла. Щоб убезпечити себе від покупки підробки Ви можете:

Наша ліцензія: 333-5856

Весь каталог товарів Эстелла