×
Фільтр товару
Від До грн


Закрити

Дизайнери меблів невтомно удосконалюють меблеві конструкції, перетворюючи масивні скрині на елегантні комоди, а грубі дерев’яні тапчани на зручні, гарні ліжка. Змін зазнали і шафи, призначені зберігати речі. Сучасні моделі набагато надійніші та естетичніші. Незважаючи на різноманіття варіацій, багато хто, як і раніше, прагнуть купити шафу з дверцятами розпашного типу. Пояснюється популярність вартістю (вона нижча від вартості модних шаф-купе) та надійністю. Невисока вартість моделей з відчиненими дверима пояснюється простим механізмом відчинення. Для кріплення дверей меблярі використовують звичайні завіси, що їх відрізняє міцність, великий робочий ресурс. При високих експлуатаційних якостях вони дешевші за складні за конструкцією напрямні, що використовуються для відкривання розсувних дверей. Шуму в момент розгортання стулок немає, якщо завіси періодично змащувати.

Критерії вибору дверної шафи

  1. Габарити. Цей критерій є актуальним по відношенню до будь-якої меблевої конструкції. Шафа платтяна, як і будь-яка інша, не повинна створювати незручності, тому враховуйте розміри кімнати, в якій плануєте її встановити. Зверніть увагу на розташування вікон і дверей. Також потрібно врахувати обсяг речей, які планується в ньому зберігати.
  2. Кількість стулок. Найчастіше їх буває 2-3. Але випускають виробники та моделі з 1, 4 та 5 стулками. Візуально розширити простір допоможе дверна шафа, на одній із стулок якої закріплене дзеркало. Іноді дзеркальними бувають одразу 2 стулки.
  3. Наповнення. Найбільш практичні моделі, що об’єднують полиці, висувні шухляди та відділення зі штангою. Чим різноманітніше наповнення, тим більше різних речей у ньому можна розмістити. Пам’ятайте, чим товщі полиці, тим міцнішими повинні бути утримувачі для них.
  4. Зовнішній вигляд. Щоб шафа стала однією з прикрас приміщення і гармонійно в неї вписався, підбирайте її з урахуванням дизайну інтер’єру. Найелегантніша шафа може зіпсувати враження від інтер’єру, якщо підібраний буде неправильно.

Різноманітність шаф з різною кількістю стулок і різноманітним наповненням представлена в каталозі ProMebli™. Пропонуємо меблі виробництва ТМ України, Малайзії та Польщі.

Популярні товари в категорії Шафи дверні, розпашні

01Шафа 2ДЗ Б’янко Світ Меблів 7.171 грн
02Шафа 3Д Б’янко Світ Меблів 10.286 грн
03Шафа 2ДЗ Б’янко графіт Світ Меблів 7.171 грн
04Шафа 3Д Б’янко графіт Світ Меблів 10.286 грн
05Шафа 3ДЗ Б’янко Світ Меблів 11.528 грн
06Шафа SZF3D2SN Непо дуб сонома / німфея альба Gerbor 7.040 грн
07Шафа 900 Марк Сокме 4.840 грн
08Шафа 1540 3Д Орегон Сокме 14.066 грн
09Шафа 642 1Д Орегон Сокме 4.835 грн
10Шафа АС-02 Белль Санті 11.927 грн
* ТОП товарів в категорії Шафи дверні, розпашні