Одними з найважливіших елементів меблів будь-якого інтер’єру є шафи.

Шафа – настільки універсальний предмет, що її спокійно можна знайти практично в будь-якій кімнаті квартири або будинку, не порушивши при цьому якихось складних закономірностей. Будучи універсальними меблями, шафи, зокрема шафи-купе, підкорюють своєю зовнішньою компактністю, що здається, внутрішньою місткістю і в результаті - приголомшливою зручністю.

Багато хто жартує, що від розміру шафи залежатиме рівень безладу в будинку чи квартирі. Деяка істина, безсумнівно, є в цьому жарті – чим місткіша шафа, купити ліжко тим простіше знаходити місце для нових речей. Втім, воно в шафі не нескінченне, але звести його до немислимого значення досить просто, якщо встановити поряд із звичайними шафами шафу-купе.

Шафи-купе складаються з розсувних дверей та численних полиць. Купейна шафа займає невелику частину кімнати, проте при цьому дозволяє використовувати зайнятий простір на всі 100%, оскільки втрачається необхідність у всіх стінках шафи, крім лицьової, представленої плавно рухомими дверима.

Шафи виготовляються з різних похідних від дерева, ДСП. та МДФ. Для створення додаткової міцності МДФ та ДСП піддають обробці, а потім ламінують або обробляють шпоном. Ламінат наноситься в три шари, захищаючи матеріал від фізичних ушкоджень та втрати візуальних якостей.

Фасадні частини звичайних шаф та шафів-купе прикрашаються за допомогою скла, декорування акрилом і навіть різьблення. Крім того, замість одного з дверей може бути встановлене дзеркало на всю висоту шафи.

Представлені в каталозі нашого інтернет-магазину шафи та шафи-купе чудово поєднують у собі якість, стильний зовнішній вигляд та ергономіку.