×
Фільтр товару
Від До грн


Закрити

Громіздкі меблеві композиції, що займають майже половину вітальні, поступово залишають наші житла. Плануючи інтер’єр, багато хто відмовляється від складних і масивних форм на користь простоти та практичності. Стінки в стилі хай-тек якраз і є прикладом функціональності, практичності, простоти. Їхня конструкція має на увазі чіткість ліній, мінімум або навіть повну відсутність декоративних елементів. Чіткі геометричні лінії та найнесподіваніші і хитромудрі форми не дозволять сплутати композицію з меблів hi-tech з моделями, виконаними в інших стилях. Має на увазі стиль і розмаїтість хромованих поверхонь.

Вітальня хай-тек - переваги використання в інтер’єрі

  • Мінімум предметів. Кожен елемент на 100% функціональний. Жодних зайвих деталей у вигляді візерунків, різьблення, малюнків тощо.
  • Насичена палітра кольорів. Кричущі та вульгарні кольори та відтінки в палітрі відсутні. Найчастіше це чорний, сірий, синій, червоний, жовтий та кремовий. Здебільшого поверхні глянцеві, але нерідко зустрічаються і матові.
  • Висока точність форм та пропорцій. Усі параметри ретельно підраховані, завдяки чому створюється ефект безмежного простору. Саме через здатність візуально збільшувати простір дизайнери рекомендують в силі хай-тек оформляти маленькі вітальні та інші малогабаритні приміщення житла.
  • Практичність. Гостина в стилі хай-тек, що бездоганно поєднує мінімалізм і багатофункціональність, ідеальна для розміщення аудіо та відеоапаратури. Уся фурнітура ультрасучасна, системи відчинення/зачинення дверей надійні та зручні.

Цінуєте комфорт і простоту в інтер’єрі і є шанувальником високих технологій? Значить, стінка хай-тек повинна прикрасити і перетворити вашу вітальню. ProMebli™ пропонує асортимент меблевих композицій з бездоганною чіткістю ліній та архітектурними геометричними вигинами. У каталозі переважають глянцеві моделі. Широкий вибір конструкційних та колірних рішень. Ряд моделей віталень передбачає можливість вбудовування побутової електроніки.

Популярні товари в категорії Стенки hi-tech

01Стінка Пальміра Світ Меблів 7.942 грн
02Стінка Арктика біла ВМК (БРВ) 13.320 грн
03Стенка Бруклин Світ Меблів 7.793 грн
04Стінка Соло ВМВ 8.535 грн
05Стенка Барато Gerbor 6.130 грн
06Стінка Омега Світ Меблів 14.353 грн
07Стінка Юка Gerbor 7.400 грн
08Стінка Соло 2 сосна норвезька ВМВ 8.929 грн
09Стінка Соло 2 дуб сонома ВМВ 8.929 грн
10Вітальня Б’янко Світ Меблів 13.139 грн
* ТОП товарів в категорії Стенки hi-tech