×
Фільтр товару
Від До грнЗакрити

Серед безлічі стилістичних рішень, присутніх сьогодні в інтер’єрі віталень, модерн поступається лише класиці. Його основні відмінні риси полягають у приглушених відтінках фасадів, плавних лініях, наявності декоративних елементів та гармонійному поєднанні всіх деталей меблевої композиції. Стінка модерн здебільшого має на увазі плавні кути і злегка хвилясті форми. Більше підходить творчим натурам, а також тим, хто уникає традиційних і стандартних рішень у всьому, і в меблюванні в тому числі.

Вітальня модерн - у чому особливості

  • Відсутність суворих вимог щодо матеріалів. Так само часто при виготовленні предметів меблів у стилі модерн використовуються природні (деревина різних порід) матеріали та штучного походження (скло, метал). Замість звичайного скла у двері стін нерідко вставляються вітражне скло.
  • Гладкі поверхні. Гостина модерн відрізняється ретельною обробкою всіх поверхонь до бездоганної гладкості.
  • Наявність декоративних деталей. У ролі матеріалів для декоративних елементів та різних накладок використовується скло та латунь, мідь та срібло, вітражі та у дорогих моделях навіть слонова кістка.
  • Візуальне збільшення простору. У вітальні, де встановлена стінка в стилі модерн, відсутнє відчуття тісноти та обмеженого простору. До установки в крихітні вітальні стіни не особливо підходять. Найкраще їх встановлювати у просторих приміщеннях.
  • Комфорт в експлуатації. Послідовність елементів у меблевому ансамблі, наповнення шаф та тумбочок грамотно продумано. Купити стінку модерн означає привнести в житло і побут затишок та комфорт.

Дотримуєтеся в оформленні приміщень нестандартних рішень, віддаючи перевагу меблям гарним, зручним, практичним і при цьому елегантним? Магазин «ProMebli™» пропонує стінки модерн, різноманітні за кількістю елементів, забарвленням фасаду та загальним дизайном. Модельний ряд широкий. Усі моделі, незалежно від країни-виробника та цінової категорії, якісні. Сировина для продукції нашого каталогу використовувалася екологічно чисте. Фурнітуру вирізняє висока надійність.