×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

Зручне робоче місце необхідне кожному школяру, і людям, які займаються розумовою працею. Найкраще з роллю робочого місця, призначеного для роботи за комп’ютером та виконанням домашнього завдання, справляються письмові столи. Вони доречні в дитячій кімнаті та в кабінеті, в офісах та приймальних різних компаній. Перш ніж купити письмовий стіл, рекомендується визначитись із його призначенням. Наприклад, школяру більше підійде компактний стіл із парою висувних шухляд та полицями для книг. Для дорослого, який працює з документами, бажана модель з тумбою або шухлядами, що закриваються на ключ.

Вибір письмового столу – критерії

  • Матеріал. Дерево поза конкуренцією, але з усіх матеріалів воно найдорожче.Офісний стіл з деревини ідеальний для кабінету керівника, куди часто заходять потенційні клієнти та партнери. Впишеться і в дорогий інтер’єр домашнього кабінету в класичному стилі. Найпрактичніше моделі з ДСП, МДФ. Ці матеріали міцні, меблі з них дешевші, ніж з масиву. Представлений асортимент письмових столів та скляними моделями. Вони витончені і міцні, тому що скло використовується особливе – загартоване та товсте.
  • Форма, розмір. Оптимальні параметри робочої зони - близько 60-70 см за шириною і не менше 70 см за довжиною. За стільницею з такими розмірами буде зручно і дитині, і дорослому. Висоту підбирають з урахуванням зростання того, хто за ним працюватиме. Якщо потрібно придбати письмовий стіл школяру, бажано вибрати той, у якого висота регулюється. Що стосується форми, то зручніше прямокутні конструкції. Якщо корисний простір обмежений, можна придбати кутову модель. Вона займе менше місця.
  • Місткість. Чим із великою кількістю паперів, зошитів та книг доводиться працювати, тим більше має бути полиць та ящиків. Інакше більшість стільниці буде захаращена потрібними вами предметами.

В інтернет-магазині ProMebli™ представлені недорогі письмові столи виробників України, Польщі. Моделі відрізняються формою, дизайном, матеріалами, місткістю. Передбачено можливість покупки у кредит. На кожну модель встановлено гарантійний термін.

  • Комп’ютерні столи: тоді й зараз

    Комп’ютерні столи: тоді й зараз

    Основним напрямком розвитку технологій та дизайну є мінімалізм та компактність. При цьому головними критеріями визнано функціональність та ергономічність виробу. Це можна побачити з еволюції гаджетів. З габаритних агрегатів вони перетворилися на тонкі,...