Інтер’єр кухні немислимий без столу та стільців. Обідні меблі служать своєрідним символом домашнього затишку. Вони прикрашають інтер’єр і є учасницею всіх сімейних посиденьок, починаючи від щоденного сніданку та закінчуючи святкову вечерю. Кухонні столи та стільці, за твердженням дизайнерів, купувати потрібно не окремо, а цілісним комплектом. Це спрощує процес вибору, роблячи при цьому інтер’єр максимально гармонійним.

Столи та стільці для кухні – вибираємо правильно

  1. Кількість елементів. На вибір комплекту впливають такі компоненти:
    • Кількість домочадців. Стіл 4 стільці підійдуть для маленької родини. І господарям місця вистачить, і гостей буде куди посадити. Для більшої кількості домочадців обідній комплект має складатися з більшої кількості предметів.
    • Площа приміщення. Розсувні конструкції оптимальні для кухонь малогабаритних. Просторі приміщення прикрасять масивні обідні столи та стільці.
  2. Комфорт. Меблі повинні бути зручними. Бажана наявність у столах компактних шухляд для кухонного начиння. На стільцях вітаються ергономічні сидіння та спинки, що повторюють форму спини людини. Потрібно пам’ятати, що не кожна гарна кухонна група може бути зручною та практичною.
  3. Дизайн. Обідні столи та стільці повинні гармонувати із загальним стилем кухонного інтер’єру. Бажаєте привнести до нього шляхетність, вибирайте комплекти темних відтінків. Потрібний візуальний простір? Врятують меблі світлих тонів. Придбати столи та стільці дизайнери радять на завершальному етапі ремонтних робіт. Купувати заздалегідь можна за умови готового дизайнерського проекту. У в іншому випадку покупка може не вписатися в інтер’єр.
  4. Форма. Круглі столи привабливі більшою місткістю та відсутністю кутів. Квадратні та прямокутні моделі завжди можна присунути до стіні, звільнивши корисний простір.

Гарний кухонний стіл та стільці купити вам пропонує «ProMebli™». В асортименті комплекти зі столами різної форми та різною кількістю стільців. Різноманітність дизайнерських рішень виділяє обідні столи та стільці, представлені у каталозі. Всі меблі зручні, міцні і гарні!