Продуктивність роботи офісу залежить як від ступеня професіоналізму його персоналу, так і від умов, у яких працівники змушені працювати щодня. Чим функціональніше та зручніше будуть меблі для персоналу, тим продуктивніше буде трудова діяльність підлеглих. І, навпаки, якщо стільці, столи та інші елементи будуть незручні, то співробітники швидше втомлюватимуться, що негативно позначиться на їх працездатності, розвитку та доході компанії.

Меблі для персоналу - секрети правильного вибору

  • Ергономічність. Правильно підібрані меблі забезпечують фізичний та психологічний комфорт, стимулюють творчі здібності, не заважають пересуванню співробітників.
  • Розміри. Виходити треба з конфігурації та розмірів приміщення. Бажано підбирати компактніші моделі, щоб персонал не відчував дискомфорт, і не був обмежений у переміщенні по приміщенню.
  • Зовнішній вигляд. Естетична складова важлива як для продуктивності, так і для іміджу компанії. Важливо створення цілісності картини, колиофісні меблі для персоналу, а також для відвідувачів та керівника гармонує між собою по дизайну, структурі та конфігурації.
  • Матеріали. Певних вимог щодо матеріалів немає. Головне, щоб вони відповідали вимогам безпеки – були екологічно чистими та надійними. Щоденні фізичні навантаження, що надаються на меблеві конструкції, здатні швидко вивести їх із ладу. Тільки міцні матеріали здатні підвищити зносостійкість предметів офісного меблевого інтер’єру.

До уваги власників та керівників компаній інтернет-магазин ProMebli™ підготував добірку офісних меблів для персоналу. Нами були відібрані конструкції від виробників із гарною діловою репутацією. Багато моделей мають на увазі можливість купівлі елементів окремо і в комплекті. За допомогою меблів для персоналу можна оптимізувати зберігання документів, розмістити офісну оргтехніку і створити повноцінні, комфортні робочі місця для співробітників. Гарантія на кожен із елементів надається.