Sleep&Fly

Ортопедичні матраци Sleep&Fly

Компанія ЕММ, на Сьогоднішній день є провідною у виробництві матраців. Продукція цієї компанії виробляються у Дніпрі, починаючи з 2006 року.

 Перед тим як вступити на продаж, все матраци цієї компанії проходять різні тести на зносостійкість, які відповідають вітчизняним (УкрСЕПРО) та закордонним сертифікатам та стандартам. Щороку працівники цієї компанії впроваджують у виробництво нові технології, які роблять їх ще якіснішими та популярнішими. Купити ортопедичний матрац у Києві від компанії Емм можна у нашому інтернет магазині.

 На сьогоднішній день компанія випускає 8 торгових марок, однією з найпопулярніших вважається торгова марка Sleep&Fly.

Матраци Sleep&Fly постійно розвиваються та вдосконалюються, прислухаючись до всіх своїх побажань покупців. Ортопедичні матраци Sleep&Fly - є гучними новинками з модними інноваційними технологіями, а ідеальним придбанням для здорового та комфортного сну та відпочинку. 

Усі матраци відповідають технологічним стандартів та високих екологічних вимог. Ця торгова марка випускає безліч моделей, які підійдуть для різних категорій населення.

Вся продукція Sleep&Fly з урахуванням безлічі побажань покупців, виробляються з величезним запасом міцності та якостей ортопедичності, які підійдуть для різних типів фігури, а також, вагових та вікових категорій.

 Перед продажем, всі товари Sleep&Fly проходять випробування на зносостійкість на спеціальному устаткуванні, прямо на виробництві. Також, варто відзначити і те, що починаючи з 1 вересня 2010 року, ортопедичні матраци Sleep&Fly входять до Міжнародної асоціації Продуктів для Сну.

 Перейти до вибору матраців Sleep&Fly за параметрами

Весь каталог товарів Sleep&Fly