Гарантія на меблі українських виробників становить 18 місяців з дня покупки при використанні в житлових приміщеннях і 12 місяців в офісних та громадських приміщеннях. на меблі іноземних виробників терміни гарантії встановлює виробник, але не менше 12 місяців. Незалежно від того, хто робив збірку, терміни гарантії є постійними. Покупець сам має право здійснити збірку своїми силами строго дотримуючись інструкцій, що додаються до меблів.

Перевірка товару при отриманні

Попередня перевірка меблів на наявність дефектів відбувається при доставці меблів. Кур'єр при замовнику зобов'язаний показати цілісність упаковки, скляних елементів і фасадів, а також звірити кількість упаковок замовленого набору меблів. Всі інші дефекти виявляються під час складання і монтажу меблів. При виявленні будь-яких дефектів або нестачі фурнітури необхідно відкласти складання елемента і повідомити про рекламаційний випадок у наш магазин будь-яким зручним для вас способом (контактною формою зворотного зв'язку, по телефону або скористатися чатом). При цьому вам потрібно вказати дату покупки, номер замовлення, назву дефектного виробу або номер (артикул) деталі по специфікації зазначеної в інструкції, і зберегти бирку з упаковки в якій знаходилася (або була відсутня) дефектна деталь.

Виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції призначення.

Безпека магазину:

Ми гарантуємо, що всі дані передаються вами за допомогою програмних засобів магазину не будуть передані третім особам, і будуть використовуватися тільки для контактів і розрахунків між магазином та замовником (докладніше про захист та обробку персональних даних).

З повагою, адміністрація інтернет-магазину ProMebli™ !

Корисні посилання: