Всі корпусні меблі, крім меблів у ванну поставляється в розібраному вигляді. Збірка цих меблів повинна відбуватися строго по інструкції, що додається. При спробі змінити габаритні розміри, конфігурацію стандартних наборів, зробити додаткові отвори - гарантія на виріб знімається і магазин не несе відповідальність за можливі наслідки. Клієнт може здійснювати збірку своїми силами або замовити цю послугу у нас.

Вартість збирання меблів:

  1. Збірка стандартних наборів віталень (стінок) - від 450 до 1200 грн;
  2. Збірка шаф, вітрин, пеналів и шаф-купе – від 250 до 900 грн;
  3. Збірка комодів, тумб – від 200 до 600 грн;
  4. Збірка прихожих (без навішування навісних елементів) - від 400 до 1100 грн;
  5. Збірка модульних меблів (без навішування навісних елементів) - за вартістю збирання окремих елементів;
  6. Збірка кухонь - розраховується індивідуально, в залежності від складності робіт, кількості елементів і тд. (приблизно від 12 до 20% вартості замовлення);
  7. Збірка м'яких меблів (якщо постачається в розібраному вигляді) від 200 до 700 грн.

Вартість додаткових послуг при складанні меблів:

  1. Навішування навісних елементів - 30 грн/отвір (зазвичай елементи меблів мають по 2 отвори)
  2. Врізка мийок і варильні поверхні - 100 грн/шт
  3. Стяжка меблевих елементів між собою - від 15 до 30 грн. Залежно від виду стяжки (Увага! Стяжка меблів не передбачена заводами виробниками - стяжку ви робите на свій страх і ризик за власним бажанням)

Час збірки:

Збірка меблів здійснюється в будь-який зручний для вас час. Це може бути відразу ж після доставки, або ж у будь-який інший зручний і призначений вами час в проміжку з 9:00 до 18:00 в будь-який день тижня, крім неділі. Для того щоб збірка здійснилася вчасно, послуга збірки повинна бути замовлена заздалегідь (під час оформлення замовлення, а не доставки меблів).

Корисні посилання: