Доставка меблів по Києву:

Доставка здійснюється нашою службою доставки. При стандартних умовах доставки - вартість доставки складає: при замовленні на суму до 4000 грн - 250 грн, від 4000 грн до 5000 грн - 150 грн, більше 5000 грн - доставка безкоштовна.

Доставка меблів по Київській області:

Доставка здійснюється нашою службою доставки. Вартість доставки розраховується за формулою = вартість доставки по Києву + 20 грн / км від межі міста (рахується тільки в один бік).

Доставка меблів по Дніпру:

Вартість доставки товару доступного зі складу в Дніпрі (або доставляється безпосередньо з фабрики) становить: при замовленні на суму до 4000 грн - 250 грн, від 4000 грн до 5000 грн - 200 грн, більше 5000 грн - доставка безкоштовна. Термін, вартість і можливість доставки по Дніпру описані на сторінках опису товарів.

Занесення (підйому) меблів в квартиру (будинок):

Вартість занесення (підйому) меблів в квартиру (будинок) замовника без ліфта становить 80 - 400 грн / поверх в залежності від обсягу замовлення. При наявності робочого ліфта вартість заносу складає 80 - 800 грн / замовлення в залежності від обсягу замовлення. Деякі елементи меблів можуть не міститися в ліфт, в такому випадку підйом меблів здійснюється за тарифами занесення без ліфта.Занесення малогабаритних товарів (до 5 кг що складаються з 1-ї упаковки) в одиничній кількості здійснюється безкоштовно.

Доставка меблів по Україні:

Доставка здійснюється службами кур'єрської доставки, такими як Нова пошта та Делівері. Вартість доставки розраховується за тарифами вище названих перевізників. При розрахунку вартості враховуються вага і габаритні розміри товару, а так же відстані між пунктами призначення. Доставка може здійснюється до складу перевізника або до дверей замовника. В останньому випадку доставка зазвичай коштує дорожче. Доставка по містах України відбувається після передоплати (від 10%). Докладніше →

Терміни доставки:

Терміни доставки для різних товарів можуть відрізнятись. При наявності товару на складі в Києві або Дніпрв доставка відбувається протягом 1 - 2-х днів у цих містах та передмісті та 3 - 4х днів по Україні (після отримання оплати). Меблі яка виготовляється під замовлення, або якої немає на складі в Києві може поставлятися в терміни від 1-го тижня до 2-х місяців. Орієнтовні терміни доставки вказані на сторінках товару. Точні терміни називає оператор при оформленні замовлення.

Доставка меблів з Польщі:

Польські меблі Black Red White, Cama та Mebel Bos доставляється під замовлення з Польщі протягом 2-6 тижнів, меблі Helvetia 4-8 тижнів з моменту укладення договору поставки та внесення передоплати в розмірі 20%-50% від вартості замовлення. Залишок суми оплачується при отриманні замовлення. Передоплата вноситься за перерахуванням, згідно виставленого рахунку або готівкою в офісі нашого інтернет-магазину.

Спеціальні умови доставки матраців по Україні!

При купівлі матраців і топперів у вакуумній скрученій упаковці (Наприклад: матраци Artist) доставка по Україні на склади перевізників безкоштовна.

Купуючи товар з категорії домашній текстиль (наматрацників, подушок, ковдр тощо) на суму від 5000 грн - доставка у будь-яке місто України на склад перевізника безкоштовна

При купівлі будь-якого матраца доставка по Києву та Дніпру до парадного безкоштовна, при замовленні матраца вартістю вище 8000 грн - доставка в квартиру (в Києві та Дніпрі) безкоштовна.

Всі можливі інші умови - такі ж як і для інших товарів.

Корисні посилання: