Embawood

Меблі Embawood

1996 року на азербайджанському ринку вперше продукція компанії «Embawood». Часу на те, щоб назва компанії стала своєрідним синонімом якості, краси та надійності, знадобилося небагато. Сьогодні корпусні меблі із сонячного Азербайджану продається в 10 державах. Внаслідок великого попиту на свою продукцію, компанії довелося відкрити цехи з виробництва меблів і поза територією своєї держави. Зокрема, виготовляється продукція сьогодні не лише в Азербайджані, але ще в Грузії та Україні.

Колектив компанії завжди прагне як самовдосконалення, так і покращення якості продукції. Досягаючи чергову висоту, компанія «Embawood» відразу ж ставить перед собою нову мету. Основні цінності, яким слідує колектив професійних меблярів, полягають у наступному:

  • відповідальний підхід до своїх обов’язків;
  • творчий підхід;
  • доброзичливість один одному, а також до партнерів та клієнтів;
  • ініціативність;
  • сумлінність.

Незалежно від того, розробляють дизайнери компанії меблеві стінки, або інший предмет меблевого інтер’єру, вони намагаються втілити у кожній із моделей бажання споживачів. Саме тому корпусні меблі від «Embawood» відрізняється і ергономічністю, і стильним дизайном, і естетичною привабливістю. Наслідуючи революційні технології, компанія доводить, що якісна та красива меблева продукція може бути виготовлена в обхід загальноприйнятим стандартам виробництва.

В інтернет магазині «ProMebli» жителі України можуть придбати продукцію від азербайджанського виробника. У каталозі представлені як надійні та органічні стінки, так і зручні дитячі меблі. Відмінні експлуатаційні властивості, екологічна чистота та привабливі зовнішні дані - це привід стати володарем корпусних меблів від відомого виробника. Якісно справляючись зі своїм призначенням, вона подарує вашому будинку затишок та індивідуальність, а вам чудовий настрій на роки!

Весь каталог товарів Embawood