Порушення постави спостерігається у більшості сучасних школярів. Однією з причин цього є неправильне становище тіла під час уроків та виконання домашнього завдання та неправильно підібраний робочий стіл. Чи потрібно купити парту дитині? Не поспішайте вибирати ту модель, дизайн якої справив враження. Зовнішній вигляд важливий, але це не головний критерій вибору.

Особливості вибору робочого столу для дитини

  • Матеріал. Якщо бюджет дозволяє, вибирайте дерево. На користь цього природного матеріалу каже екологічна чистота, відсутність у складі формальдегідних смол, небезпечних для здоров’я. Поверхня дерева завжди тепла, чого про скло, метал та інші матеріали не скажеш. Воно міцне, зносостійке. Безпечні й такі матеріали як МДФ, ДСП.
  • Можливість регулювання висоту. Дитина росте швидко, тому щоб за рік не купувати новий письмовий стіл, вибирати краще моделі, висота яких регулюється. Переважно конструкції з механізмом багатоступеневого регулювання. Вони будуть “виростати” одночасно з дитиною, і збережуть бюджет батьків. Важливо, висота випорожнення також має регулюватися.
  • Стільниця. Найбільш практична та зручна дитяча парта з похилою стільницею. Бажано, щоб кут нахилу регулювався. Оптимальна ширина стільниці - від 60 см. Якщо вона буде вже, то лікті звисатимуть, що призведе до швидкої стомлюваності.
  • Підставка для ніг. Вона необхідна для формування у дитини правильної постави та комфорту під час розумової роботи.
  • Дизайн. Вибираючи модель під інтер’єр дитячої кімнати, не забувайте поцікавитись думкою дитини. Парта може ідеально вписатися в дизайн інтер’єру, але не подобається дитині. Щоб унеможливити таку ймовірність, вивчайте каталог інтернет-магазину меблів разом з тим, для кого вибираєте парту.

Дотримуючись нехитрих правил вибору, ви зможете придбати егрономічний стіл для школяра, безпечний для його постави та фізичного розвитку. Інтернет-магазин ProMebli™ пропонує асортимент якісних та красивих дитячих парт на будь-який вік. Гарантія надається.

Популярні товари в категорії Дитячі парти

01Стіл письмовий Савана Світ Меблів 1.499 грн
02Тумба мобільна tb101 Mobler 3.870 грн
03Стіл письмовий Динамо Світ Меблів 1.401 грн
04Стіл письмовий Шанс Світ Меблів 4.442 грн
05Парта p160-1 Mobler 3.990 грн
06Парта p190-1 Mobler 4.820 грн
07Парта p712 lux Mobler 8.200 грн
* ТОП товарів в категорії Дитячі парти