Мойдодыр

Меблі для ванної Мойдодир

Компанія «Мийдодир» є українським виробником предметів меблів для ванних кімнат. Історія компанії зародилася у 1999 році, саме тоді колектив ентузіастів-однодумців відкрив невелике меблеве виробництво. Сьогодні меблі для ванної кімнати цього виробника зустрічається у квартирах та будинках великої кількості українців та мешканців ближнього зарубіжжя. Дивуватися тут нема чому, адже як комплекти меблів для ванної кімнати, так і окремі елементи меблевого інтер’єру відрізняються багатьма перевагами. 

Переваги, за рахунок яких меблі для ванної кімнати Мойдодир затребувані, наступні:

  • висока якість матеріалів;
  • підвищена вологостійкість;
  • бездоганна якість виконання;
  • різноманітність дизайнерських рішень;
  • екологічна чистота;
  • тривалий гарантійний термін експлуатації;
  • демократичні ціни.

Фарбування фасадів здійснюється з використанням лакофарбових матеріалів, відповідають усім вимогам безпеки. Для їх нанесення на фасади виробником використовуються обладнання з Італії. За рахунок цього тумби з умивальником, як і інші елементи меблевих комплектів, що зберігають свій зовнішній вигляд незмінним на багато років. Варто відзначити, що виробник комплектує тумби умивальниками від виробників із Туреччини, Білорусі та Іспанії. Високим ступенем функціональності та надійності відрізняються і шафки для ванної. Вони дуже зручні та практичні у використанні. Зовні компактні конструкції здатні здивувати своєю місткістю. У них спокійно можна скласти чи не всі приладдя, яке необхідне у ванній кімнаті.

Використовуючи в процесі виробництва інноваційні технології та високоякісні матеріали, «Мойдодир» також ще виготовляє гарні та довговічні дзеркала для ванної кімнати. Навіть після довгих років служби вони не тьмяніють і не втрачають естетичної привабливості. У інтернет магазині «ProMebli» можна підібрати як окремі предмети меблів для ванної Мойдодир, будь то пенали у ванну, шафки, або тумби, так і комплекти, що включають всі необхідні елементи для облаштування ванної кімнати.

Весь каталог товарів Мойдодыр