Незважаючи на те що комп’ютерні столи присутні практично в кожній модульній системі, причому не в одному екземплярі, їм все ж таки присвячений цілий розділ, адже існує безліч їх варіацій.

Комп’ютерні столи для дому та офісу бувають абсолютно різні: кутові та звичайні, компактні та великі, з верхніми відсіками і без них. Ергономічні комп’ютерні столи відрізняються багаторівневістю. Техніка ранжується за рівнями, і тому площі столу вистачає на стандартний набір: системний блок, монітор, сканер, принтер, звукова система, клавіатура та миша.

Вибрати комп’ютерні столи та купити його краще всього після ретельних вимірів – як самого столу, так і наявної комп’ютерної техніки. Наприклад, варто враховувати системні блоки нестандартних розмірів або необхідність встановлення додаткового обладнання, для якого підійдуть великогабаритні довгасті комп’ютерні столи. При виборі столу впритул завжди існує ймовірність того, що встановлювати меблі та техніку буде вкрай незручно, бо кілька сантиметрів запасу ніколи не будуть зайвими.

Куплений у нашому інтернет-магазині комп’ютерний стіл без особливих труднощів можна вписати в будь-який інтер’єр через загальну нейтральність колірних рішень та можливості вибору типу деревини під конкретну модель.

  • Комп’ютерні столи: тоді й зараз

    Комп’ютерні столи: тоді й зараз

    Основним напрямком розвитку технологій та дизайну є мінімалізм та компактність. При цьому головними критеріями визнано функціональність та ергономічність виробу. Це можна побачити з еволюції гаджетів. З габаритних агрегатів вони перетворилися на тонкі,...

  • Як вибрати комп’ютерний стіл?

    Як вибрати комп’ютерний стіл?

    Відмінність комп'ютерних столів від інших видів столів, наприклад, від письмового насамперед у тому, що вони призначені насамперед щоб використовувати спільно комп'ютер чи ноутбук під час роботи, наприклад, під час виходу до Інтернету чи роботи з...