З-поміж маси сучасних винаходів людства крісла-мішки є одним з найбільш вдалих. Зручність та простота конструкції – там можна описати крісло, яке не має жорсткого каркасу. Сьогодні цей вид меблів затребуваний власниками кафе та кінотеатрів, де його використовують замість звичайних стільців. Зустрічаються вони в офісах, у розважальних закладах та у приватному житлі. Завдяки обтічним формам, відсутності кутів та безпечному наповнювачу, їх використовують для меблювання дитячих садків, приватних навчальних закладів тощо.

Особливості та переваги крісла-мішка

  • Мобільність. Зміна місця дислокації меблів – справа кількох секунд. За вагою безкаркасне крісло і пуфік-мішок ідентичний вазі звичайного кухонного стільця, пересунути його може і дитина.
  • Практичність. Забарвлення вам трохи набридло? Вирішення проблеми не в покупці нової моделі, а в замовленні нового чохла. Змінюючи періодично чохли, можна перетворювати інтер’єр до невпізнання. Важливо, що використовуються для їх пошиття тканини поряд з міцністю та зносостійкістю відрізняються і здатністю добре переносити багаторазове прання.
  • Дизайн. Вибір практично необмежений - крісло-груша, моделі у вигляді мініатюрних диванів і класичних крісел, це лише частина варіантів, що пропонуються виробниками безкаркасних меблів.
  • Зручність. Підлаштовуючись під рельєфи тіла, він гарантує кожному ефект максимального розслаблення та безмежний комфорт. На довгастих моделях можна і сидіти, і лежати.
  • Доступність. Недороге крісло-мішок ідеальна альтернатива дорогим червоним меблям, так як вартість його в рази нижча. А купуючи крісло мішок в інтернет магазині, ви заощаджуєте ще більше.
  • Універсальність. Вписується в інтер'єри різного спрямування. Ідеальний, як подарунок

Де купити крісло мішок у Києві та Дніпрі, щоб не переплачувати? Звичайно ж, у ProMebli™. Асортимент представлений кріслами-мішками у вигляді подушок та м’ячів, груші та лежака, квітки, пенька та навіть ріжка з морозивом. Забарвлення оббивок від спокійних та однотонних, до яскравих, соковитих та багатобарвних.