×
Фільтр товару
Від До грн


Закрити

Вітальня - багатофункціональне приміщення та одночасно центральне місце будь-якого житла. У ній домочадці збираються вечорами та у вихідні, проходять сімейні свята та зустрічі з друзями. Чим затишніше інтер’єр і красиві меблі, тим приємніша психологічна атмосфера в сім’ї та будинку. Білі меблі для вітальні, правильно підібрані аксесуари та текстиль дозволять зробити інтер’єр елегантним, теплим та затишним. Хтось скаже, що білий – холодний, нудний і навіть безликий… Насправді саме він дозволяє зробити приміщення максимально виразним та оригінальним. Він не набридає, сприяє розслабленню, позбавляє психологічної втоми.

4 причини вибрати білі стінки

  1. Білий колір не виходить із моди, елементи інтер’єрів, виконані в цьому кольорі, залишаються актуальними багато років. Головне, правильно розставляти колірні акценти, і тоді про зміну спрямованості інтер’єру можна не думати тривалий час.
  2. Можливість експериментувати. Змінюючи декоративні елементи, такі як подушки-думки, фото і картини, вази і штори, можна до нескінченності перетворювати інтер’єр. Що важливо, істотних матеріальних витрат перетворення інтер’єру не вимагатиме.
  3. Розширення простору кімнати. Біла вітальня візуально збільшує простір, цей аргумент особливо вагомий для власників малогабаритних кімнат. Приміщення наповнюється світлом та повітрям, відсутній ефект замкнутості простору.
  4. Універсальність. Меблі в білому кольорі гармонують з будь-якими інтер’єрами. Вона вписується в хай-тек і класику, стиль прованс і мінімалізм.

В інтернет-магазині «ProMebli™» вибір білих стін представлений модульними моделями - модульних. Можливий вибір меблевих конструкцій з різною кількістю елементів, за стилем та виробником. Також можливий вибір матеріалу, з якого виготовлена біла стінка, купити можна з ДСП, МДФ, а також з комбінації декількох матеріалів. Багато моделей передбачено можливість компонування додатковими модулями. Всі меблі БРВ (BRW), Гербор (Gerbor), Helvetia, Cama сертифіковано.