×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

Облаштування передпокою вимагає від власника квартири дизайнерського таланту та вміння правильно планувати корисний простір. Будучи візитною карткою житла, він формує у гостей перше враження про своїх господарів, їх стилістичні уподобання, почуття художнього смаку та достатку. Разом з тим, від меблювання залежить функціональність приміщення та комфорт домочадців. Найскладніше в момент вибору меблів доводиться тим, у кого маленький передпокій, оскільки помилки в першу чергу загрожують дискомфортом для домочадців. Це тіснота, відсутність гармонії в інтер’єрі, нестача місця для зберігання верхнього одягу, взуття тощо.

Переваги купівлі комплекту передпокою та критерії вибору

Купуючи комплект із кількох елементів, ми купуємо предмети меблевого інтер’єру, поєднані загальним дизайном. Усувається проблема, пов’язана з необхідністю зберігання одягу, взуття, аксесуарів (парасолька, сумочки тощо). Купити передпокій можна різної комплектації. Поряд із шафою для одягу, комплект може включати вішалку, тумбу з висувними шухлядами, комод, дзеркало та ряд інших елементів. Вибираючи меблевий комплект, враховуйте наступне:

  • Площа приміщення. Міні-комплекти меблі у передпокій ідеальні для передпокоїв малого розміру, комплекти з великої кількості модулів – для просторих передпокоїв. Заощадити корисний простір може кутова модель.
  • Функціональність. Вибирайте комплект з тих предметів, які потребують саме у вашої родини. Якщо, наприклад, необхідність у масивному комоді відсутня, то й не варто його купувати, щоб не захаращувати і без того не дуже просторе приміщення.
  • Матеріал та дизайн. Вибір матеріалу залежить від переваг та бюджету покупця, а дизайн рекомендовано підбирати з урахуванням загальної стилістики житла.

Вирішили купити передпокій в інтернет-магазині, щоб заощадити час? Ласкаво просимо до ProMebli™! Консультуємо, відповідаємо на питання про представлені в каталозі меблів, допомагаємо робити вибір! У каталозі передпокої українського, польського виробництва. Можлива поелементна покупка з комплекту, що сподобався. BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія).

  • Сучасні вітальні Світ Меблів: дуб сонома у поєднанні з білим

    Сучасні вітальні Світ Меблів: дуб сонома у поєднанні з білим

    Українська меблева фабрика випустила нові передпокої, об'єднані загальною рисою – поєднанням кольорів. Різні моделі цієї серії виконані з білого ДСП та матеріалу, що імітує колір дуба сонома та білого. Такий підхід зробив нову лінійку універсальним...