Оточуючи себе практичними та функціональними предметами інтер’єру, ми робимо побут більш комфортним, а житло затишним. Підлогові вішалки - яскравий приклад універсального предмета меблевого інтер’єру, що вписується в дизайн житлових, офісних та безлічі комерційних приміщень. Крім верхнього одягу більшість конструкцій мають на увазі можливість розміщення парасольок та головних уборів.

Переваги вішалок для підлоги

Будучи важливою функціональною складовою, вони гармонійно доповнюють інтер’єр. Вішалка підлогова для одягу здатна замінити собою невелику шафу. Тому навіть однієї компактної моделі достатньо, щоб заощадити корисний простір приміщення. У ряді випадків, коли площа передпокою мінімальна, конструкція підлогового типу розміщення і є єдиним прийнятним варіантом. Сучасні моделі відрізняють різноманітність дизайнерських варіантів, що спрощує вибір моделі під певний дизайн інтер’єру. Експериментують розробники вішалок з матеріалами, фактурами та формами. Виконуються конструкції з дерева та хромованого алюмінію, можуть бути пластиковими та кованими. Часто матеріали компонуються між собою. Важлива перевага – мобільність. Будь-яку з підвісних вішалок можна переміщати по приміщенню, а коли необхідність в ній відпаде, то можна взагалі прибрати в підсобне приміщення. Не псується настінне покриття, оскільки відсутня необхідність у кріпленні вішалки до стіни.

Види підлогових вішалок

  • Класичні. Статичні моделі на ніжках або з круглою основою, виконані у вигляді штатива. Крім гачків для верхнього одягу можуть бути доповнені гачками для сумок та обручем для зберігання парасольок.
  • Стійки. Форма П-подібна. Ідеальні для розміщення речей на плічках. Практичніше буде купити підлогову вішалку пересувного типу, укомплектовану коліщатками. Більш функціональні моделі з додатковими гачками для сумок, тримачами для капелюхів і полицею для взуття.

Вибір підлогових вішалок в магазині «ProMebli™» рясніє цікавими та недорогими варіантами. Розрізняються предмети меблевого інтер’єру дизайном, матеріалами, конструкційними особливостями і країною-виробником. Висока якістьмеблів у передпокій та практичність поєднує всі представлені в каталозі моделі підлогових вішалок BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія)!