Буфети - це не тільки багатофункціональні меблі, за допомогою яких можна зберігати в порядку всілякі кухонні речі, але і декоративний елемент, який вносить в інтер’єр кімнати неповторну атмосферу спокою, затишку і тепла, якого так мало в сучасних квартирах.

В даний час, для того, щоб купити буфет більше непотрібно витрачати свій вільний час на походи та пошуки меблів у салонах та магазинах, тепер можна просто ознайомитися з асортиментом товарів у нашому інтернет-магазині. Представлені у нас серванти та буфети вітрини відрізняються за оздобленням, формою, стилем та призначенням. Тут ви можете купити помпезний і розкішний буфет для вітальні, зроблений у стилі бароко, а можна придбати, наприклад, саму звичайну шафу-буфет без будь-якої обробки, яка ідеально підійде для кімнати в стилі прованс, рустик чи кантрі. У нашому каталозі ви можете придбати також «італійський» кухонний буфет і звичайні класичні моделі.

Сучасні буфети будуть чудово виглядати як на кухні, так і в їдальні або, наприклад, у вітальні. Бар буфет – це неймовірно містка модульні меблі, але зовні вона не виглядає важко і громіздко, завдяки наявності витончених фасадів і скляних дверей. Вони можуть бути вузькими та широкими, низькими та високими, прямими та кутовими, завдяки чому тим, хто хоче придбати цей предмет меблів, не потрібно більше вибирати між економією місця, дизайном та красою.

Крім всіляких полиць, у сучасних буфетах є також і поперечини для фужерів, ніші для пляшок і скриньки для столових приладів. Місткий сервант дозволяє економно зберігати ще й домашні заготовки, консерви і всіляку бакалею. На широких полицях можна розташувати кухонні рушники, скатертини та елітні алкогольні напої. Таким чином, все необхідне завжди буде під рукою.

У радянські роки ці елементи меблів не були в моді, їх вважали «буржуазною надмірністю», а для того, щоб зберігати посуд використовували серванти. Але на радість, часи величезних сервантів минули, і їх замінили витончені моделі, де можна раціонально зберігати всі необхідні речі, максимально заощаджуючи вільне місце. Колись передавати цей предмет меблів BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor) з покоління в покоління, і, можливо, купивши буфет у нашому інтернет магазині, ви почнете свою власну сімейну традицію.