Перші безкаркасні меблі з’явилися нещодавно, але, щоб набути популярності, часу їй знадобилося небагато. Безкаркасні столики - один із найбільш затребуваних її різновидів. Наповнюючи інтер’єр легкістю, вони виконують самі функції, що й класичні аналоги з дерева, скла, металу. Бажаєте, щоб інтер’єр вашого будинку був яскравим, неординарним і для його оформлення не потрібно витрачати великі суми? Вибирайте меблі без каркаса і користуйтеся ними так само, як і класичними аналогами. За бажанням та настроєм змінюйте чохли на нові, це дозволить перетворити інтер'єр з мінімальними витратами.

Переваги столиків без каркасу

  • Легкість. Відсутність каркасу збільшує мобільність виробів. Завдяки малій вазі та невеликим розмірам столу можна влаштувати посиденьки у будь-якому куточку квартири. Навіть сервірований на кілька осіб стіл можна легко пересунути, якщо потрібно звільнити місце для танців, наприклад.
  • Практичність. Кожна з моделей виконує кілька функцій, при потребі служить не тільки лише столом, та й комфортним кріслом. Залежно від розмірів, на ньому може розміститися кілька осіб одночасно.
  • Безпека дітей. Натрапивши на стіл під час активних ігор, дитина не пораниться і не отримає травми, оскільки гострі кути та тверді деталі конструкцією не передбачені.
  • Асортимент. Куб, квадрат, циліндр, а також моделі, виконані у вигляді підносу - варіантів виконання маса. Переконатися в різноманітті оригінальних дизайнерських рішень і купити безкаркасний столик в інтернет-магазині, який для вашого інтер'єру підійде найбільше, пропонує ProMebli™.
  • Гігієнічність. Усі чохли знімні. Більшість з них передбачає можливість прання в машинці.

Пропонуємо придбати безкаркасний столик пуф у Києві та Дніпрі з можливістю вибір забарвлення та матеріалу чохла. Додайте до свого будинку яскравих кольорів та оригінальності з безкаркасними меблями з нашого каталогу! Є питання – задавайте їх нашим консультантам.