×
Фільтр товару
Від До грнЗакрити

Щасливі власники просторого житла не обмежені у виборі меблів. Чим масштабніша площа приміщення, тим більше обмежень для польоту дизайнерських фантазій. Підбираючи меблевий ансамбль для просторого залу, багато хто ретельно вибирає форму, забарвлення та фактуру, тоді як розміру модулів приділяють уваги недостатньо. Розмір має значення – це стверджують дизайнери. На їхню думку, великі стінки для вітальні набагато ефектніше виглядають в інтер’єрі, ніж компактні меблеві конструкції. Звільняючи простір від речей, вони дозволяють підтримувати у вітальні порядок. Хороша місткість – не єдині переваги меблевих композицій великих розмірів. Об’єднуючи шафи -вітрини і пенали, бари, стелажі, тумбу для телевізорів, книжкові полиці тощо, вони дозволяють приміщенню не виглядати "порожнім".

Основні переваги для тих, хто вирішив купити великі стінки:

  • Можливість вибору із різноманіття стильових рішень. Найчастіше зустрічаються меблеві ансамблі в класичному стилі, що втілили в собі найкращі дизайнерські рішення. Водночас власники просторого житла вибирати можуть між моделями у стилі прованс, хай - тек, модерн тощо.
  • Різноманітність конструкційних різновидів. Стінки великі - це не тільки традиційні лінійні композиції, призначені для розташування вздовж стіни, але також кутові та модульні моделі. Широко представлені і стінки-гірки, у яких кожен наступний елемент розташовується нижче, ніж попередній.
  • Різноманітність кольорів та фактур. Сучасні дизайнери не обмежують себе у виборі матеріалів, поєднуючи їх між собою. Поряд із моделями під колір дерева, пропонуються меблевими брендами та композиції в інших колірних рішеннях, від білого та чорного, до бежевого та червоного. Фасади матові та глянсові, з малюнком та без.

Пропонуємо асортимент великих стін українського та польського виробництва. У каталозі ProMebli™ кожна з моделей супроводжується описом і фото. Консультаційну допомогу надаємо. Доставка передбачена.

Популярні товари в категорії Большие стенки

01Стінка Лайн Gerbor 23.999 грн
02Стінка Сансет німфея альба / табліла ВМК (БРВ) 9.810 грн
* ТОП товарів в категорії Большие стенки