Якщо вірити історії, то безкаркасні меблі були придумані близько сорока років тому. Її творцями стали італійці. Ну це не дивно, адже Італія завжди славилася талановитими громадянами. Потрібно кілька десятиліть, щоб ці меблі трансформувалися в зручні та красиві крісла та диванчики. Сьогодні її популярність у нашій країні не має меж, і пояснюється це наступними перевагами:

  1. Зручність та комфорт. Відсутність каркасу та здатність наповнювача ідеально набувати форми тіла сприяє розслабленню м’язів та хребта. Навіть тривале сидіння не викликає дискомфорту.
  2. Невелика вага. Навіть найбільші безкаркасні м’які меблі не викликають труднощів у переміщенні по квартирі або офісі, а також у транспортуванні. Важить вона 2-6 кг.
  3. Екологічність. У той час як для виробництва традиційних предметів меблів нерідко використовуються матеріали, здатні негативно вплинути на здоров’я, безкаркасні меблі виготовляються з безпечного пінополістиролу. Як матеріал для пошиття чохлів виступає або шкіра (натуральна і штучна), або натуральні тканини. Жоден із цих матеріалів небезпеки не становить.
  4. Простота у догляді. Більшість моделей комплектуються знімними чохлами. Залежно від рекомендацій виробників їм легко можна повернути початковий вигляд. Виходячи з матеріалу чохла, його можна або випрати в пральній машині самостійно, або здати в хімчистку.
  5. Довговічність. Навіть найбільш інтенсивно експлуатовані меблі не можуть бути зламані. Хто-хто, а діти від таких меблів захоплюються, адже по них можна і бігати, і стрибати. Якщо ж випадковим чином чохол буде пошкоджений, його можна зашити, або ж замовити новий.
  6. Стійкість до вологи. Гранульований наповнювач не схильний до впливу вологи, тому випадково пролита вода, чай або інший напій, шкоди крісло не завдадуть. Що стосується чохла, то у разі появи плями його можна буде очистити звичайним способом.
  7. Теплоізоляційні властивості. Пінополісторил дуже добре зберігає тепло, тому таке крісло ідеально підійде для людей, яким не з чуток відомо, що таке болі в спині.

   Безкаркасні меблі, купити які  інтернет магазин «ProMebli» вам пропонує - це зручні, красиві та легкі крісла. Величезний футбольний м’яч та квітка, крапля та груша – різноманітність форм здатне вразити уяву. Що стосується палітри кольорів, то вона відрізняється насиченістю. Віддавши перевагу меблям без каркаса, ви ніколи про своє рішення не пошкодуєте!