Про незаперечну перевагу двоярусних ліжок ми сперечатися не будемо. Тому як воно очевидно – це реальна економія простору у дитячій кімнаті. Поставивши таке ліжко своїм дітлахам, на вільній площі можна розмістити або шведську стінку, або облаштувати іншу ігрову зону.

Двоярусні ліжка, пропоновані на ринку, зараз настільки різноманітні, що підійдуть будь-якому, навіть найвибагливішим покупцям – нашим діткам. Вони мають сучасний стильний дизайн, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Сучасні конструкції облаштовані спеціальним бортиком на другому поверсі і, якщо Ваша дитина дуже крутиться уві сні, можете за неї не боятися. Найпопулярніші моделі включають кілька елементів, які можна компонувати побажанню дитини, таким чином, періодично оновлюючи інтер’єр. Двоярусні ліжка чудове рішення для двох діток. Але якщо у Вас поки що одна дитина, йому також можна надати можливість спати на другому поверсі. Виробники стали виготовляти модульні композиції, які Ви самі можете скласти з різних елементів меблів – двоярусного ліжка, висувних шухляд, столу, шаф, тощо. На другому поверсі розміщується ліжко, письмовий стіл з шафою першому, висувні шухляди виконують роль сходів. Вона також значно заощадить простір у кімнаті. Для трьох дітей також придумали ліжечко у вигляді комода, з якого на коліщатках висуваються три спальні місця.

Але головне, постарайтеся заздалегідь запитати у дитини, якою вона бачить свою кімнату. Пам’ятайте, що меблі бажано вибирати стійкі та міцні, бажано з гладкою поверхнею, без виступаючих деталей та гострих кутів. Не вибирайте складні конструкції, в яких може застрягти ручка або ніжка малюка, щоб уникнути травматизму. Найголовніше, щоб Вашому малюку було затишно та комфортно в ліжечку і тоді він обов’язково буде щасливим!

  • Купуємо двоярусне ліжко

    Купуємо двоярусне ліжко

    Багато батьків, народивши одну дитину, мріють про другу. Дійсно, багато малюків вже у віці 3-4 років починають просити братика та сестричку, тому що рости на самоті їм стає нудно. Доглядати новонародженого, підростаючого малюка для багатьох дітей -...