×
Фільтр товару
Від До грн
Закрити

Стінки у вітальню, стінки до зали

Стінка у вітальню в інтернет-магазині ProMebli доступна на купівлю частинами, оплату частинами, кредит, розстрочку від банків партнерів - ПриватБанк, Альфа банк, Monobank, А-Банк на різну кількість платежів. Доставка по Україні. У містах Київ, Дніпро - занесення, складання. 

Вітальня - це місце, де ми відпочиваємо, спілкуємося з сім'єю, розслабляємося за переглядом телевізора або, наприклад, зустрічаємо гостей. І саме тому, необхідно створити в ній атмосферу затишку, комфорту та привітності. Перш за все, потрібно звернути увагу на стінки для віталень. З їх допомогою можна не тільки зручно розкласти речі, які постійно використовуються в побуті, але також підкреслити свою індивідуальність, стиль та оригінальний погляд на сучасний дизайн.

Сьогодні, меблеві виробники пропонують найрізноманітніші стінки меблеві, які, безсумнівно, підійдуть до душі споживачам з різним достатком і різними смаками.

Наш інтернет магазин пропонує Вам широкий вибір моделей та їх виробників з України, Білорусії та Польщі. До найнадійніших можна віднести ТМ Світ меблів, Сокме, Улюблений дім (Діамант), ВМВ Компані, Helvetia Meble, Embawood, Гербор (Gerbor) і звичайно ж, BRW (Black Red White), Cama.

Купити стінку в зал, кімнату

Також, ми володіємо широким асортиментом, який постійно поповнюється новинками, що недавно вийшли. У нас Ви знайдете вітальні стіни гірки, модульні стіни або класичні корпусні моделі. Що стосується стильової спрямованості, то тут можна купити стінку у вітальню в стилі модерн, класика або hi-tech. Наприклад, стінка | гірка Саба Gerbor, виконана в класичному стилі, підкреслить гарний смак і достаток своїх господарів.

Наш магазин має в своєму розпорядженні максимально доступні ціни, які, безсумнівно, підійдуть до душі покупцям. Також, ми пропонуємо якісне складання, гарантію та швидку доставку на модульні меблі.  Кожна стінка у вітальню – це вигідне вкладення грошей, яке радуватиме своїх господарів протягом жодного десятка років.

  • Модні та популярні стінки для вітальні

    Модні та популярні стінки для вітальні

    Вітальня – дрібниць в оформленні немає Вітальня – це одна з тих кімнат, що вимагає від свого власника уважного підходу до меблів. Саме в цю кімнату ми наводимо гостей, у ній відзначаємо дні народження членів своєї сім'ї та багато інших сімейних свят....