Gerbor холдинг

Меблі Gerbor Холдинг

Торгова марка «Gerbor» - це найбільший в Україні виробник модульних меблів. Відмінна риса продукції холдингу полягає у її різноманітті та оригінальності. Модульні меблі від компанії Гербор – це можливість індивідуального облаштування будь-якого житла, починаючи від невеликої квартири, і закінчуючи величезним особняком. Кольорова гама, в якій виконані предмети меблів, дозволяє підібрати ті меблеві конструкції, які здатні вписатися в конкретний інтер’єр.

Компанія велику увагу приділяє безпеці своєї продукції. І дитячі меблі, і ті предмети меблевого інтер’єру, що призначені для дорослих, не містять у складі шкідливих компонентів. всі компоненти екологічно чисті. Жоден загальновизнаний стандарт якості, існуючий в меблевій промисловості, модульнімеблі Гербор не порушує. Саме найвища якість та безпека сприяють зростанню популярності виробів від ТОВ «Гербор-холдинг», відомого і в Україні, і за її межами.

Конструктивні особливості, що відрізняють стінки для віталень, меблеві конструкції для дітей, передпокої тощо, дозволяють робити перестановку в приміщенні так часто, як цього бажають власники житла. Міцні меблі досить мобільні і легкі, тому для її переміщення по квартирі не потрібна команда вантажників. Що важливо, навіть самі місткі стінки відрізняються компактними розмірами.

Значна частка продукції посідає меблі для спальні. Всі ліжка досить гарні та дуже надійні. Роль основи виконують як металевий каркас, і дерев’яні бруси. Більша частина моделей комплектується ортопедичними ламелями.

Продукція меблевої фабрики "ГЕРБОР-холдинг" представлена в інтернет магазині «ProMebli». Купуючи у нас стіни BRW, вітальні, ліжка, спальні гарнітури і т.д. ви вкладаєте гроші не в меблі, а в комфорт та затишок свого будинку. Що особливо приємно – вартість меблів від холдингу Гербер доступна для більшості.

Весь каталог товарів Gerbor холдинг