MatroLuxe

MatroLuxe - ортопедичні матраци та меблі

На сьогоднішній день, ортопедичні матраци MatroLuxe є одними з найпопулярніших серед усіх компаній України.

Історія MatroLuxe, що випускає високоякісні ортопедичні матраци, почалася у 2004 році. Також компанія займається виробництвом величезної кількості аксесуарів для комфортного сну та відпочинку. В процесі виробництва використовуються тільки натуральні матеріали, високоякісне обладнання, а також новітні технології.

Регулярно компанія MatroLuxe впроваджує в своє виробництво нові модельні ряди, а також інноваційні технології, що відбувається за рахунок того, що її технологи стежать за новими тенденціями світовому ринку матраців.

Варто зазначити і те, що ця компанія приділяє велику увагу якості вироблених матраців. А на кожному етапі виробництво здійснюється строгий контроль якості. Купити ортопедичний матрац у Києві можна в магазині меблів або в нашому інтернет-магазині.

 Зараз ця продукція користується величезною популярністю не лише серед українців, а й поблизу розташованих країн. Все це відбувається завдяки тому, що виробник гарантує якість своїх товарів, які відповідають усім вимогам ГОСТ 19917 – 93.

Серед широкого асортименту можна знайти різні моделі на будь-який смак. Матраци MatroLuxe можуть бути як пружинні, так і безпружинні, а також з різним ступенем жорсткості.

 Також компанія випускає дитячі матраци, використання яких сприятиме правильному формування кісток хребта у дитини.

Всі матеріали і технологічні процеси, які використовуються у виробництві пружинних і безпружинні матраци фірми MatroLuxe, піддаються строгої перевірки якості, яка здійснюється не лише технічних служб фабрики, але також і державних органів СЕС стандартизації та сертифікації.

Весь каталог товарів MatroLuxe