Облаштовуючи кімнату дитини, дитячу, батьки приділяють однакову увагу безпеці та комфорту дитячих меблів. Традиційні дерев’яні та пластикові конструкції – ліжка, стільці, столи тощо, не можна назвати на 100% безпечними. Жорсткі елементи та кути можуть травмувати надто активну дитину, небезпечні вони і для спокійного чада. Безкаркасні дитячі меблі - гарантія психологічного та фізичного комфорту, а також їхньої безпеки під час активних ігор. Не становить вона небезпеки і покриття для підлоги. Її можна рухати по підлозі нескінченну кількість разів, не описати подряпати покриття для підлоги.

Дитячі безкаркасні меблі в інтернет-магазині ProMebli™ - це крісла мішки різної форми, дивани, багатомодульні моделі з мініатюрних кубиків. Усі моделі легкі, практичні, надійні. Колір верхнього чохла вибирає покупець, можливі варіанти забарвлень подивитися і вибрати можна на сторінці з описом кожної моделі.

Як продовжити службу безкаркасних меблів для дітей

  • Захист від колючих/ріжучих приладів. Слідкуйте, щоб допитливі діти не "розкрили" ножицями крісло або мішок, інакше доведеться довго очищати кімнату від дрібних білих кульок, що виступають у ролі наповнювача. При найменшому пошкодженні чохла приберіть меблі з дитячої до того моменту, поки пошкодження не буде усунено.
  • Користуйтеся пилососом. Від пилу позбутися можна лише одним способом - меблі потрібно пропилососити. Чистячі засоби з хімічними активними компонентами та абразивними частинками протипоказані. Сильні забруднення можна видалити за допомогою прання.
  • Бережне поводження з блискавкою бігунком. По можливості не виймайте його без необхідності з таємної кишеньки, інакше ризикуєте пошкодити блискавку.

Експериментуйте з інтер’єром дитячої кімнати та заощаджуйте на її облаштуванні за допомогою безпечних, легких, мобільних та красивих меблів, що не мають жорсткого каркасу. Пропонуємо купити безкаркасні дитячі меблі в Києві та Дніпрі. Придбати її можна і не перебуваючи у цих містах. У нас передбачена доставка по Україні.