×
Фільтр товару
Від До грн


Закрити

Традиційні шафи для зберігання одягу з масивними дверцятами поступово витісняються з квартир городян більш практичними і зручними меблевими конструкціями. Шафи-купе, а йдеться про них, насамперед привабливі саме дверцятами. Зсуваючись убік, вони відкривають доступ до речей, не захаращуючи при цьому простір кімнати.

Переваги шаф-купе

  • Економія корисного простору. Установка моделі не вимагає наявності вільної площі, необхідної для відкриття дверей. Для його розміщення підходять навіть вузькі та малогабаритні приміщення.
  • Місткість. Внутрішнє місце шафи використовується по максимуму. Купити шафу-купе означає придбати предмет інтер’єру, в якому можна розмістити речі, взуття, книги та ін. Велика кількість полиць, кошиків та шухляд оптимізують процес зберігання. Єдиний внутрішній простір гарантує природну циркуляцію повітря по всьому об’єму конструкції.
  • Гармонія з інтер’єром. Коштують шафи-купе недорого, але при цьому бездоганно інтегруються в інтер’єр більшості приміщень квартири та будинку. Вони доречні в гардеробній та передпокої, спальні та дитячій, у кабінеті та бібліотеці. Головне, правильно підібрати оформлення та кольорове рішення корпусу.

Види шаф-купе

Різноманітність варіантів конструкції полегшує вибір оптимальної моделі. Шафи-купе в Києві представлені як класичними прямокутними виробами, що розміщуються вздовж стіни, так і у кутовому виконанні. Перші більш актуальні у просторих приміщеннях, другі добре вписуються у кімнати з малою площею. Ефективно економлять простір вбудовані конструкції. Пропонують виробники корпусні шафи-купе, у яких є одна або кілька відкритих зон. Ще один варіант – радіусні моделі. Їх відрізняють плавні контури та хвилясті лінії. Моделі можуть мати напівкруглу форму. Що стосується оформлення, то дизайнерами використовуються вітражні та звичайні стекла, дзеркала та накладні елементи.

Вибирайте меблеву конструкцію з розсувними дверима у магазині «ProMebli™», що відповідає вашим вимогам та дизайну інтер'єру! Ми оперативно виконаємо ваше замовлення!