Важливість інтер’єру кухні доведена дизайнерами та психологами багаторазово. Добре продуманий інтер’єр перетворює монотонний процес приготування їжі на приємне заняття. Разом з тим, гарні меблі для кухні разом з оригінальним приладдям і аксесуарами, сприяє підвищенню апетиту, сприяє цікавим бесідам і просто покращує настрій. «ProMebli™» пропонує готові меблеві композиції, здатні прикрасити кухню та зробити перебування домочадців на ній комфортним. Єдиний стиль всіх елементів позбавляє необхідності підбору навісних і підлогових тумб і шаф за кольором і формою.

Чому купити кухню найкраще в «ProMebli™»

  • Асортимент, що регулярно розширюється. Стилі представлених у нас меблів, різноманітні. Це класика, сучасний стиль та хай-тек. Вибір можливий як за стилем виконання, так і за габаритами. Можливо купити меблі для кухні різного розміру та конфігурації. Поряд із прямими моделями пропонуються нами і кутові конструкції.
  • Продуманість кожної деталі. Виробниками меблів враховується специфіка використання їхньої продукції. Тому меблі для кухні передбачають все необхідне. Стандарти розміщення мийки, витяжки, плити (варильної поверхні) та інших важливих деталей відповідають ДСТУ.
  • Якість. Матеріали міцні. Їх ступінь зносостійкості висока. Покриття поверхонь протистоять волозі. Фурнітура надійна.
  • Приваблива ціна. Ціна готових композицій нижча, ніж ціна меблів, виготовлення яких виконується на замовлення. Пропоновані нами гарнітури представляють різні цінові категорії. Широко представлені бюджетні моделі.
  • Економія часу. Мінімальний термін доставки – можливість у лічені дні облаштувати та обжити приміщення після ремонту.

Дизайн – важливий параметр вибору

Десятиліттями у квартирах стояли лише непоказні білі кухонні гарнітури. Сучасна палітра кольорів кухонних меблів яскрава і насичена. Колір фасадів від однотонних до комбінованих. На деяких фасадах передбачено оригінальні принти. Найчастіше це вишукані квіти. Вибирайте будь-який дизайнерський варіант та готуйте різні страви із задоволенням!