×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

Правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі та міцний сон — це основні вимоги для повноцінного розвитку дитини. І якщо з харчуванням та прогулянками складнощів практично не виникає, то якість сну нерідко залишає бажати кращого. Як правило, основною помилкою молодих і поки не надто досвідчених батьків є неправильно підібрані дитячі матраци. Багато мам упевнені, що їхньому малюкові просто необхідна м’яка і затишна постіль, проте думка ця помилкова. Так як саме з перших місяців народження дитини формується її постава, то вибирати матрац потрібно якомога більш упереджено. Якісні дитячі матраци в ліжечко повинні добре підтримувати спину малюка, що не зміцніла, і не викликати алергії. В ідеалі у складі матраца не повинно бути синтетичних матеріалів, або їх кількість повинна бути зведена до мінімуму. Найбільш кращі матраци дитячі ортопедичні, адже при їх розробці виробник враховує всі анатомічні особливості дитячої фігури, що не зміцніла.

Велика кількість сучасних наповнювачів настільки велике, що багато батьків спочатку губляться, не знаючи якому саме варто віддати перевагу. Щоб не помилитися, слід прислухатися до думки фахівців та досвідчених батьків. І ті, й інші радять придбати матрац дитячий кокосовий. Цей вид наповнювача підійде навіть малюкам-алергікам. Завдяки цьому матрацу постава дитини буде ідеальна.Купити дитячий матрац, наповнений кокосовою койрою слід ще й через те, що вони дуже гігієнічні. Цей природний наповнювач не вбирає вологу та неприємні запахи. Також він добре вентилюється. Сон у гарному дитячому ліжечку на зручному ортопедичному матраці благотворно впливає як на фізичне здоров’я малюка, так і на його психіку. Переконатися в цьому встигли вже багато батьків, які придбали для свого улюбленого чада якісний дитячий матрац Київ. Діти — це найкраще, що може бути в житті кожного, тому і турбота про них має бути відповідною.

  • Як вибрати дитячий матрац?

    Як вибрати дитячий матрац?

       Сучасні діти часто-густо страждають на викривлення хребта, внаслідок чого їх постава залишає бажати кращого. Щоб виправити ситуацію, необхідно звернутися до медиків, а щоб її запобігти, необхідно з народження малюка вибирати правильні дитячі...