Яка кімната у вашій квартирі зустрічає всіх гостей? Не зал і не кухня, а саме передпокій, якому часто не приділяють належної уваги під час облаштування квартири. Маленька за площею, вона повинна не тільки бути красивою зовні, але й вигідно відрізнятись функціональністю.

Єдиним способом вирішити ці проблеми є грамотний вибір меблів для передпокою та, безумовно, чітке планування всього простору приміщення. Передпокій в комплекті, модульний передпокій, а також окремі елементи меблів для передпокою можуть допомогти вам створити максимально зручний та функціональний простір для зустрічі гостей. Так, для витягнутих передпокоїв потрібно буде знайти невеликі моделі, у той час як у більш просторих, наприклад квадратних, приміщеннях важливість ергономічності дещо знижується.

Ми не тільки організуємо процес доставки модульних меблів, але також допоможемо вам підібрати всі найголовніші елементи передпокою: вішалки, дзеркала, шафи та всілякі шафки та тумбочки від відомих фабрик BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor).

  • Вузький передпокій. Як облаштувати?

    Нет картинки Нет картинки

       Багато власників квартир у багатоповерховому будинку скаржаться на передпокої, які мають скромні розміри, що не дозволяє господарям втілити у реальність усі свої фантазії у реальність. Але варто пам’ятати про те, що якщо правильно вибрати і купити...

  • Меблі для дому – передпокій

    Нет картинки Нет картинки

    Меблі для передпокою, це той важливий елемент кожного будинку чи квартири, який формує уявлення про господаря приміщення. Від того, наскільки зручні та функціональні меблі для передпокою залежить також комфорт мешканців квартири та їх гостей. На...