Нестандартний дизайн та здатність безкаркасних диванів набувати форми людської справи забезпечили цьому виду меблів велику популярність. Конструкція поєднує особливо міцний чохол, легкий, гіпоалергенний наповнювач та ще один чохол, що виконує роль оббивки. Одні безкаркасні дивани виглядають, як традиційні моделі з масивними каркасами, інші лише віддалено нагадують звичні для них меблі. Незалежно від форми, дизайну та розмірів, кожен з них зручний та практичний.

Безкаркасні дивани - секрети популярності

  • Комфорт. Лежачи на дивані з полістиролом, можна відпочити також ефективно, як і лежачи на спеціальному ортопедичному матраці. Навантаження на суглоби та м’язи знижується, втома проходить.
  • Невелика вага. Безкаркасні конструкції можна назвати меблями, які підлаштовуються під людину. Вона легко переміщається по кімнаті, її нескладно перенести, пересунути.
  • Довговічність. Купити безкаркасний диван означає придбати меблі з багаторічним терміном служби. Конструкція проста, і тому надійна. Ризик поломок виключено за рахунок відсутності дерев’яних, пластикових та сталевих деталей.
  • Знімні чохли. Пролили на диван кави, дитина змалювала її фломастерами чи тканина забруднилася через довге використання меблів? Зніміть чохол і дотримуйтесь інструкцій з прання від виробника. Можливість зняття чохла передбачена більшістю моделей.
  • Безпека. Відсутність гострих кутів унеможливлює травмонебезпеку при падінні. Не загрожує алергікам і наповнювач. Стрибати, сидіти, лежати та спати на дивані можуть і діти, і дорослі без ризику для їхнього здоров’я.

Безкаркасні дивани у Києві та Дніпрі продає інтернет-магазин ProMebli™. Працюємо з виробниками, ціни не "накручуємо". За рахунок співпраці з виробниками передбачена можливість вибору кольору оббивки із широкої палітри кольорів. Передбачають безкаркасні дивани і можливість вибрати оббивний матеріал - тканину або шкірозамінник. У каталозі понад 10 моделей асортимент постійно оновлюємо.

Популярні товари в категорії Безкаркасні дивани

01Диван Evans Starski 3.300 грн
02Диван Hot Lips Starski 2.600 грн
03Диван Kohama premium Starski 3.700 грн
04Безкаркасний диван великий Poparada 2.390 грн
* ТОП товарів в категорії Безкаркасні дивани