Sleep&Fly Organic

Ортопедичні матраци Sleep&Fly Organic

Дніпропетровська компанія ЕММ спеціалізується на виробництві високоякісних матраців, а також різних аксесуарів для сну. Сьогодні, можна купити такі матраци в Києві, Донецьку, Харкові та інших містах України та зарубіжжя. Також, варто відзначити і те, що кожен ортопедичний матрац має свою особливість, що варто враховувати під час покупкам.

 Сертифікат УкрСЕПРО гідно оцінив постійне прагнення створювати все більш комфортні та якісні товари для своїх покупців, а також різні інноваційні технології, що застосовуються в виробництві. Цей сертифікат є головним доказом того, що продукція компанії ЕММ не просто має високу якість та популярність, але також відповідає всім стандартам якості України, а всі матеріали, закуплені закордоном, які використовуються в процесі виробництва, як наповнювачів, сертифіковані не лише українськими стандартами, а й європейськими.

 На сьогоднішній день, компанія ЕММ – це один із самих великих та популярних виробників ортопедичних матраців у країні. Компанія обслуговує всі області України, а також близького Зарубіжжя.

 Матраци Sleep&Fly Organic – це досить нова торгова марка компанії ЕММ, яка поступово займає лідируючі позиції щодо продажі. Колекція Sleep&Fly Organic складається з п’яти моделей матраців, які були створені з екологічно чистих матеріалів, які абсолютно нешкідливі як як для людини, так і для природи. Ця колекція відрізняється тим, що у процесі виробництва, ортопедичні матраци Sleep&Fly Organic не тільки не завдали шкоди навколишньому середовищу, але й зменшили забруднення природи. Це абсолютно нові технології та екологічно чисте виробництво.

Кожен матрац цієї колекції є гіпоалергенним, а отже, абсолютно безпечним для тривалого використання. 

 Перейти до вибору матраців Sleep&Fly Organic за параметрами

Весь каталог товарів Sleep&Fly Organic