Take&Go

Ортопедичні матраци та топери Take&Go

Компанія ЕММ – це провідний виробник якісних матраців, наматрацників та інших аксесуарів для сну в Україні. Компанія була заснована у місті Дніпро (Катеринославі). За час роботи, ця компанія пройшла величезний шлях, починаючи з цеху невеликого розміру, та закінчуючи сучасною фабрикою з виробництва ортопедичних матраців, яка оснащена високотехнологічним обладнанням, придбаним у провідних виробників США та Європи. Зараз, можна купити такі матраци в інтернет-магазині України та інших країн.

Особливістю компанії ЕММ є те, що вона має в своєму розпорядженні повний цикл виробництва. А завдяки власному цеху, який виробляє пружинні блоки «Pocket Spring» та «Bonnel», ЕММ гарантує якісну основу.

Перед тим як надійти у продаж, всі ортопедичні матраци проходять різні тести за допомогою спеціального обладнання на зносостійкість.

На сьогоднішній день компанія «Катеринославські меблеві майстерні» випускають матраци восьми торгових марок, однією з таких є торгова марка «Take&Go».

Матраци Take&Go славляться високою якістю, а також тривалим терміном служби. Це перші пружинні та безпружинні моделі випущені в Україні у вакуумному пакуванні.

Ортопедичні матраци Take&Go виготовляються лише з натуральних екологічно чистих матеріалів. В процесі Виробництва використовуються сучасні європейські технології. Матраци від торгової марки Take&Go є незамінними. За допомогою їх анатомічних властивостей вони відмінно підходять для людей, які мають проблеми з хребтом та суглобами. Всі вироби просочуються спеціальною антибактеріальною речовиною, завдяки чому вони є гіпоалергенними.

Перейти к выбору матрасов Take&Go по параметрам

Весь каталог товарів Take&Go