Офісні меблі – це меблі, які не знайоме таке поняття, як домашній затишок, зате відомо інше, не менш важливе, – комфорт. І хоча не дарма вважається, що офісні меблі повинні виробляти на співробітників та відвідувачів враження суворості – але перш за все вона винна бути функціональною, зручною та ергономічною.

Офісні меблі, які справляють враження та виправдовує всі очікування, це зовсім не міф. Такі меблі існує, більше того – знаходиться вона прямо тут!

У нашому інтернет-магазині представлені недорогі, надійні та ергономічні меблі для офісу, в тому числі столи, стелажі, тумби, шафи, вітрини, пенали прості та кутові, замки та приставні елементи. Деякі меблі завжди є у нашому Інтернет-магазині, більшість варіантів офісних колекцій меблів проводиться на замовлення встановленим розмірам із різних кольорових варіантів ДСП та МДФ.

Про те, що офіс компанії є її візитною карткою при виборі меблів, забувати не варто. Наприклад, багато хто відмовляється від гострих кутів у столах та тумбах і намагаються купити елементи декору округлої форми, тим самим образно згладжуючи кути відносин між співробітниками. Круглі та овальні елементи столів у кімнаті для переговорів створюють атмосферу взаєморозуміння, а комфортні офісні стільці для відвідувачів говорять про гостинності та турботі про клієнтів. Крім того, правильно спланована площа приміщення та можливість легко переставити офісні меблі, змінити інтер’єр доповнюють динамічність, продиктовану самим поняттям бізнесу.

У виробництві меблів для офісу застосовуються різні матеріали, але характеризує їх кілька основних якостей – міцність і екологічність. Кромки фасадних частин меблів обклеюють стрічкою із ПВХ.