×
Фільтр товару
Від До грнЗакрити

Громіздкі меблі потроху відходять у минуле, віддаючи пальму першості компактним конструкціям. Для оформлення простору віталень все частіше використовуються міні-стінки або модульні меблі, завдяки яким створюється відчуття легкості та легкості простору. Дизайнери меблів розробляють моделі в різних стилях, експериментуючи з квітами та відтінками фасадів, їхньою фактурою та декоративним оздобленням. Конструкції як цілісні, так і мобільні модулі, що об’єднуються, можна встановлювати як разом, так і врозкид по кімнаті.

5 причин купити міні-стінку

  • Розмаїття вибору. Крім класичних моделей зі стандартним набором елементів, виробниками пропонуються стінки-гірки з нішою для аудіо-, відеоапаратури. Представлені в асортименті меблевих брендів України та Європи моделі у кутовому виконанні. Розрізняються комплекти матеріалом, конфігурацією (лінійні, п-подібні тощо), глибиною тумбочок, дизайном фасаду, використовуваною фурнітурою тощо.
  • Економія корисного простору. За місткістю модулі мініатюрних комплектів ідентичні тумбочкам та шафам великогабаритних віталень. Вміщуючи книги, тендітні статуетки, предмети одягу тощо, міні-вітальня не захаращує приміщення.
  • Універсальність. Виступаючи в ролі системи для зберігання різних предметів побуту, вони вписуються у просторі та малогабаритні кімнати. Не виникає труднощів із вибором вітальні в потрібному стилі.
  • Практичність. Всі необхідні речі знаходяться майже під руками - на полицях стелажів або за меблевими дверцятами. Усі непотрібні речі можна прибрати з полиць і тумбочок усередину глухим модулям, звільняючи цим простір. Маленькі стінки дозволяють впорядкувати зберігання різних предметів, розташовуючи їх усередині тумб і шафок у правильному порядку.

«ProMebli™» - знахідка для креативних людей із розвиненим почуттям смаку. Вибір представлений міні-стінками з різною кількістю сегментів. Кожну модель вирізняє продуманий дизайн, висока якість матеріалів. На гідному рівні є і якість виконання. Передбачено можливість доставкиBRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія) .