Fancy Marble (Буль-Буль)

Меблі для ванної кімнати Fancy Marble (Буль-Буль)

Українська компанія Fancy Marble була утворена у 1998 році під торговою маркою «Буль-Буль». Окрім того, що компанія постачає та продає на вітчизняному ринку високоякісну сантехніку з Європи, вона також виготовляє меблі для ванної кімнати. Основна мета, яку ставить в основу колектив, полягає в надання співвітчизникам можливості купити меблі для ванної кімнати, яка відрізняється дизайнерськими вишукуваннями, європейською якістю та демократичною ціною. Використовуючи шафки для ванної кімнати від компанії Fancy Marble, а також тумби з умивальником та пенали, можна обладнати ванну кімнату саме так, як хочеться, а зовсім не так, як виходить.

Меблі для ванної кімнати від ТМ «Fancy Marble» - це широкий вибір практичних та функціональних предметів інтер’єру, виготовлених з використанням якісних та екологічно чистих матеріалів, яким не страшні умови підвищеної вологості. Не страшна їм побутова хімія та перепади температури. Меблі у ванну кімнату оснащені фурнітурою від найбільш відомих німецьких та австрійських виробників, зокрема це компанії Blum, Hafele та Hettich. Крім того, нерідко використовується фурнітура виробництва Італії. Завдяки цьому комплекти меблів у ванну відрізняються довговічністю, причому їх зовнішній вигляд також презентабельний через кілька років, як і в день їх придбання.

Крім чудової фурнітури, вигідно виділяє продукцію компанії «Fancy Marble» та високоякісні дзеркала для ванної кімнати. Дзеркальні полотна відрізняються підвищеною стійкістю до надлишку вологи. Усі грані дзеркального полотна відполіровані практично ідеально. Купуючи пенал для ванної кімнати, або інші предмети меблів, не помилитеся з кольоровою гамою, щоб згодом не пошкодувати про придбання. Компанія пропонує кілька кольорових рішень - білий, чорний глянець, дуб молочний та венге. Купити меблі у ванну від ТМ «Fancy Marble» можна прямо зараз, і для цього зовсім не потрібно йти по магазинів. Зробити це можна через Інтернет.

Весь каталог товарів Fancy Marble (Буль-Буль)