×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

 Зі всіх існуючих предметів меблів саме диван можна назвати найбільш універсальним. Його можна побачити і у вітальні, і у передпокої, і навіть на кухні. Досить добре справляються дивани і з роллю спального ложа як для власників житла, якщо спальня не відрізняється великими розмірами, так і для гостей. Використовуючи відразу дві моделі, можна зонувати просторе приміщення, обладнавши в ньому затишний куточок для відпочинку. Як правило, купується цей предмет меблевого інтер’єру на роки, тому кожна деталь заслуговує на увагу. Продаж диванів здійснюється нами вже давно, тому дозволимо собі дати вам кілька простих порад.

Оббивка

   Існують два види оббивки – тканина та шкіра. Дорожче і престижніше, звичайно ж, шкіра. На жаль, далеко не всі меблярі використовують шкіру високої якості, яка оброблена за всіма правилами. У більшості випадків, маючи на меті мінімізувати собівартість дивана, використовується не надто якісна шкіра, що призводить до погіршення зовнішнього вигляду виробу після нетривалого використання.

    Тканина для оббивки представлена у великій різноманітності. У більшості випадків її просочують антистатичними та водовідштовхувальними засобами. Тефлонова просочення сприяє захисту від бруду. Наш каталог диванів включає безліч моделей з тканинною оббивкою. Найбільш популярні такі тканини, як гобелен та оксамит, велюр та жаккард.

Наповнювач

   Як і у випадку з оббивкою, наповнювач представлений двома видами. Зокрема це синтетичні спінені матеріали та пружинний блок. Для здоров’я набагато корисніше пружинний блок, проте лише в тому випадку, якщо він виконаний він був за всіма правилами та з використанням якісних матеріалів. Купити диван у нашому інтернет-магазині означає придбати зручний предмет меблів з якісним пружинним блоком. Також у ролі наповнювача у наших виробах використовується і ППУ.

Механізм трансформації

   Залежно від мети покупки та від того, для кого конструкція призначена, і варто вибирати механізм трансформації. Це може бути традиційна "книжка", "розкладачка", "клік-кляк", "гармошка" тощо. Варто пам’ятати, деякі механізми вимагають фізичної сили, внаслідок чого не придатні для використання в дитячій кімнаті. Якщо в майбутньому диван не планується розкладати, без механізму розкладки можна спокійно обійтися.

Колір

   Вибір кольору повинен здійснюватися з урахуванням кольорової гами, в якій виконано дизайн інтер’єру приміщення. Дизайнери рекомендують підбирати такі кольори, які не будуть зливатися зі шпалерами та текстилем. Бажаєте купити диван у Києві, але не можете знайти модель певного кольору? У нашому каталозі дивани різних кольорів та конфігурацій, тому без покупки ви не залишитеся.

   Вибираючи диван, враховуйте і те, в якому приміщенні його буде встановлено. Якщо, наприклад, кімната маленька, то диван повинен бути невеликим. В ідеалі він має бути із шухлядами для білизни та інших предметів, що сприятиме додатковій економії простору. Ми пропонуємо якісні дивани недорого. На кожен виріб поширюється гарантія. 

  • Як правильно вибрати диван?

    Як правильно вибрати диван?

    Не кожен в курсі, що при покупці дивана, увагу слід приділити не його зовнішньому вигляду, а тому, із чого складається. Диван хорошої якості може служити вам багато років, тому важливо знати про якість і визначитися з бюджетом на купівлю. Перш ніж...