×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

   Раціональне використання корисної площі - це питання, відповідь на яке доводиться шукати багатьом власникам приватного житла. Так як, здебільшого, наші квартири просторою площею не відрізняються, то меблі доводиться вибирати не тільки красиві і надійні, але ще й компактні. Дивани кутові - це один з предметів меблів, здатних гармонійно вписатися і в простору кімнату, і в ту, що відрізняється малими габаритами. Грамотно підібрана модель гарантує і економію вільного простору, і наявність у кімнаті зручної та багатофункціональної обстановки.

   Завдяки особливостям конструкції, кутовий диван можна використовувати як спальне місце. Що важливо, площа спального місця може змінюватись, тобто може бути або збільшена, або зменшена. Одна й та конструкція може одночасно виконувати дві ролі – спального місця одного члена сім’ї, і місця відпочинку іншому. Іншими словами, купити кутовий диван означає придбати універсальний предмет меблевого інтер’єру

   Переваги кутових диванів:

 1. Компактність. Як згадувалося вище, у складеному стані цей предмет меблів не займає багато місця, що дозволяє встановлювати його в малогабаритному приміщенні.
 2. Практичність. Один і той же диван чудово підходить і для дружніх посиденьок, і для сну кількох людей. Завдяки великому спальному місцю, його можна використовувати як двоспальне ліжко в малогабаритній спальні. Ідеально впишеться така конструкція у дитячу кімнату, власником якої є підліток.
 3. Здатність зонувати простір. Встановлений не біля стіни, а на деякій відстані від неї, диван кутового типу може відокремлювати зону відпочинку від робочої зони, наприклад. Зокрема, якщо встановити його на кухні, то можна відокремити зону приготування їжі від їдальні. Також за його допомогою можна зонувати вітальню. Каталог кутових диванів нашого інтернет-магазину включає безліч варіантів виконання, внаслідок чого модель можна підібрати для будь-якого приміщення.
 4. Практичність. Більшість моделей комплектуються виробниками місткими секціями для білизни. Це дозволяє не займати постільним приладдям місце в шафах. Якщо диван не використовується для сну, то в ящиках можна зберігати ті предмети, необхідність яких виникає не так часто.
 5. Прийнятна вартість. Якісні кутові дивани недорого може купити кожен.

   Інтернет магазин «ProMebli» надає своїм покупцям можливість перетворити інтер’єр квартири, офісу тощо. Продаж кутових диванів є одним із напрямків у діяльності нашого колективу. Практичність, універсальність та приваблива ціна відрізняє наші кутові дивани інтернет магазин. Асортиментна лінійка представлена ​​моделями із різними механізмами трансформації. Широка кольорова гама та різноманітність конфігурацій також відрізняє нашу продукцію. Моделі, що представлені з декількох модулів, дозволяють трансформувати конструкцію таким чином, як це зручно її власникам. За рахунок ретельного відбору виробників меблів наш колектив надає на свою продукцію гарантію. 

Популярні товари в категорії Кутові дивани

01Кутовий диван Мілан 1 Wмеблі 20.840 грн
02Диван кутовий Елегант Wмеблі 21.440 грн
03Диван кутовий Matroluxe Sofyno Лаціо 40.384 грн
04Кутовий диван Матрікс Wмеблі 16.640 грн
05Кутовий диван Каскад Wмеблі 24.720 грн
06Диван кутовий Дует 1 Wмеблі 17.040 грн
07Диван кутовий Релакс Wмеблі 22.160 грн
* ТОП товарів в категорії Кутові дивани
 • Кутові дивани: комфортне та функціональне рішення

  Кутові дивани: комфортне та функціональне рішення

  Важливою частиною будь-якої кімнати є м'які меблі. Затишне місце для відпочинку ми розміщуємо у вітальні для зустрічей із друзями, у спальні для сну, навіть у кабінеті для відпочинку та комфортних умов для роботи. У кожному випадку розумним рішенням...

 • Як вибрати кутовий диван?

  Як вибрати кутовий диван?

  Замислюючись над покупкою меблів, ми, як правило, спочатку продумуємо її місце розташування в тій чи іншій кімнаті. Найчастіше розглядається два варіанти - розташування меблевого гарнітура біля стіни, або (якщо це диван) на деякій відстані від неї....