×
Фільтр товару
Від До грнЗакрити

Вдало підібраний обідній стіл сприяє затишку на кухні або в їдальні. Крім того, він гарантує комфорт кожному із домочадців. Зручність та практичність обідньої зони важливі так само, як і якість виконання меблів. Тому, вибираючи столи кухонні, потрібно дотримуватись деяких критеріїв.

Стіл для кухні – вибираємо правильні меблі

  1. Кількість посадочних місць. Бажано щоб їх було на кілька більше, ніж домочадців, що проживають у квартирі. Додаткові місця потрібні на випадок приходу близьких друзів.Стіл розкладний кухонний один із найкращих варіантів. Він заощаджує місце, за потреби може бути швидко розкладений.
  2. Матеріали. Дерево, скло, сталь – основні матеріали. Часто використовується ДСП, МДФ, шпон натурального походження та навіть керамічна плитка. Застосовуються окремо та в комбінації. Купити стіл кухонний з різних порід деревини віддають перевагу любителям класики. Комбінація дерева зі сталлю виглядає ультрасучасно. Дерев’яні комплекти прості у догляді та дешевші. Такі варіанти обирають любителі сучасних стилів. Скляні аналоги цікаві своїм дизайном, але капризніше у догляді. Незважаючи на загартоване скло з підвищеними показниками міцності, ставлення до себе вимагають дбайливого.
  3. Форма стільниці. Гострі кути можуть призвести до травм, якщо серед домочадців є малюки. Сім’ям з дітьми краще буде купити стіл обідній зі стільницею круглою або овальною формою. Прямокутні моделі компактніші.
  4. Зовнішній вигляд. Якщо це дерево, правильно підбирайте його тонування. Важлива форма ніжок, може бути прямими класичними чи фігурними (на кшталт балясин). Важливо, щоб лакове покриття було не тільки красивим, але і термостійким і вологостійким. Скляні стільниці можуть бути матовими, а також прозорими. Важлива гармонія між дизайном столу та іншими предметами меблів, що розташовані на кухні.

«ProMebli™» пропонує кожному купити стіл кухонний. Київ – місто, в якому ми працюємо. Наші меблі елегантні, практичні, вишукані та ергономічні. Асортиментний ряд широкий.