×
Фільтр товару
Від До грнЗакрити

  Комфорт та безпека – цим критеріям обов’язково має відповідати меблювання дитячої кімнати. Як тільки малюк підростає і вже не поміщається в дитяче ліжечко, для нього необхідно придбати зручні та естетично привабливі меблі. Дивани дитячі є знахідкою для батьків, які змалку оточують своїх дітей турботою. Потрібно сказати, що дитячі дивани-ліжка – це не тільки повноцінне спальне місце, але ще й відмінне місце для дитячих ігор.

   Купити дитячий диван сьогодні не складно, куди складніше вибрати саме ту конструкцію, яка відповідатиме тим суворим вимогам, які прийнято висувати до меблів для підростаючого покоління. Вибираючи модель, обов’язково зверніть такі нюанси, як:

  • ергономічність – конструкція обов’язково має бути зручною;
  • якість матеріалів – екологічність та безпека мають бути на першому місці;
  • дизайн – в ідеалі він має бути оригінальним, що стосується фарб, то перевагу варто віддати яскравим та насиченим;
  • механізм розкладки – у дитини не повинно виникати складнощів з розкладанням та складанням дивана;
  • відсутність гострих кутів, здатних завдати дитячому здоров’ю шкоди;
  • простота у догляді – забруднення повинні без особливих труднощів видалятися з оббивки.

   Забезпечити хребту малюка всі умови для правильного формування покликані дитячі ортопедичні дивани. Якісний пружинний блок гарантує дитині комфортні умови для сну. Юний володар красивих та комфортних меблів швидко засинає і йому сняться спокійні сни. Якщо говорити про пробудження, то інакше, як бадьорим і радісним, воно й не може бути. 

  Придбати дитячі дивани дешево батьки можуть в інтернет магазині «ProMebli». У нас представлені ергономічні моделі із різноманітними механізмами розкладки. Матеріал оббивки відрізняється екологічною чистотою та гіпоалергенними якостями, внаслідок чого кожна з конструкцій може бути встановлена в будь-якій дитячій кімнаті. Що стосується кольорів, то каталог дитячих диванів складається тільки з тих моделей, кольори яких насичені та яскраві.

  Співпраця з відповідальними виробниками дитячих меблів дозволяє нам гарантувати якість нашої продукції, і її довговічність. Продаж дитячих диванів вже довгий час є одним із напрямків нашого колективу, тому ми знаємо про цей предмет меблів практично все. Завдяки своїм знанням та досвіду, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші меблі для дітей. Багатий вибір, привабливі ціни та сервіс високої якості чекає на кожного з наших клієнтів!