×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

Книги в будинку – це завжди свідчення високого інтелекту їхнього господаря, а стильно оформлена бібліотека ще й свідчення його бездоганного смаку та дизайнерського таланту. Грамотно сконструйовані стелажі дозволяють оптимізувати процес зберігання книг і вигідно перетворюють інтер’єр. Дизайнери рекомендують поєднувати домашню бібліотеку з вітальнею або з кабінетом, саме в цих приміщеннях книжкові шафи виглядають найдоречніше. Втім, легкий і витончений стелаж, за потреби, можна розмістити і в дитячій, і в спальні, і навіть у передпокої. Все залежить від особливостей планування/площі приміщення.

Критерії вибору меблів для зберігання книг

  • Стелаж або шафа. Якщо в будинку є література, якою користуються регулярно, то краще
    купити стелаж, на відкритих полицях будь-яка з книг буде на увазі. Шафи зручніші для зберігання друкованих видань, якими користуються нечасто. За скляними або глухими дверцятами книги будуть у безпеці, тому що ні пил, ні сонячні промені, ні волога не завдадуть їм шкоди.
  • Дизайн. Відповідність загальної стилістиці - єдиний критерій вибору меблів на вигляд. Не обов’язково бути дизайнером, щоб розуміти - стелаж або шафа в стилі хайтек недоречна в класичному інтер’єрі, а модель в стилі прованс навряд чи впишеться в кантрі стиль.
  • Особливості конструкції. Мова про глибину полиць. Переважно моделі, полиці яких розраховані на зберігання книг в один ряд. Якщо плануєте розміщувати на полицях широкоформатні книги або альбоми, то краще купити книжкову шафу або стелаж із глибокими нижніми полицями. Ще одна вимога - довжина полиць та товщина. Чим довшими і тоншими вони будуть, тим більша ймовірність, що під вагою книг полиця може обрушитися.

Купити стелажі в Києві, Дніпрі, або підібрати оптимальний за габаритами, стильовим рішенням та ціною книжкову шафу, пропонує ProMebli™. Модульні меблі BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія) для зберігання книг представлені компактні стелажі (пристінні/кутові), місткі відкриті конструкції та широкий вибір шаф з дверцятами, відкритими полицями, висувними шухлядами. Більшість моделей передбачають можливість вибору модифікацій.

Популярні товари в категорії Стелажі, книжкові шафи

01Стелаж низький офісний L-125 сірий Loft Design 3.490 грн
02Стелаж високий офісний L-190 Loft Design 4.590 грн
03Стелаж високий офісний L-190 сірий Loft Design 4.590 грн
04Стелаж високий офісний L-190 білий Loft Design 4.590 грн
05Стелаж 600/1152 Джек Сокме 1.383 грн
06Стелаж 600/768 Джек Сокме 1.013 грн
07Стелаж АС-03 Белль Санті 9.012 грн
08Стелаж 600/1920 Джек Сокме 2.096 грн
09Стелаж REG2S/40 Непо Gerbor 2.490 грн
10Стелаж REG60 Непо Gerbor 2.000 грн
* ТОП товарів в категорії Стелажі, книжкові шафи