Сокме

Меблі Сокме

«Сокме» - це відомий в Україні виробник меблів для дому. Існує компанія вже більше десяти років. Роки плідної роботи дозволили колективу накопичити значний багаж досвіду та майстерності, внаслідок чого вироблені компанією корпусні меблі сьогодні користуються великою популярністю. Компанія постачає меблі в СНД та країн Східної Європи, також виробляє деякі колекції для польської компанії Mebelbos. Основні переваги, за рахунок яких компанія не відчуває нестачі в покупцях, полягає в наступному:

  • використання високоякісної сировини;
  • відповідність продукції ГОСТу;
  • якісне виконання;
  • асортимент, що регулярно оновлюється;
  • приваблива цінова політика.

Асортимент продукції вражає своєю різноманітністю. Стінки для віталень у виконанні майстрів компанії «Сокме» - це різноманіття ергономічних та естетично привабливих конструкцій. Незалежно від розміру вітальні, підібрати ідеальний гарнітур не складе труднощів. Не залишитеся без покупки, якщо вас цікавлять стильні тумби під телевізор. Лінійка меблів для віталень включає також компактні та естетично привабливі журнальні столики. Різноманітність варіантів виконання дає можливість придбати журнальний столик для вже існуючого інтер’єру.

Не менш зручні та красиві меблі для кухні. Усі предмети меблевого інтер’єру для облаштування кухні відрізняються стійкістю до перепадів температурного режиму і до вологи. Меблеві фасади та стільниці виготовлені з довговічних матеріалів. Що стосується кольорових рішень, та вони досить різноманітні.

Спальні - ще один предмет гордості колективу підприємства. Зручні ліжка та місткі шафи-купе не затримуються довго у магазинах, що не дивує. Виконані у різних стильових напрямках, вони здатні служити десятиліттями. Довговічність забезпечується високою якістю матеріалів та фурнітури.

Вам потрібна гарні, безпечні і, що важливо, дуже зручні дитячі меблі? Або ж вас цікавитьмеблі для передпокою? Всі меблі, що вас цікавлять, можна знайти серед тієї продукції, виготовлення якої здійснюється в цехах компанії «Сокме».

Весь каталог товарів Сокме