Словосполучення м’які меблі асоціюється у більшості з нас із теплом та затишком, і це цілком виправдано. Зручна та практична, елегантна та респектабельна, вона завжди готова дарувати своїм власникам спокій, відпочинок та спокій. Компенсуючи найменші недоліки приміщення, вона привносить до нього той комфорт, якого багатьом із нас у житті так бракує. Пару десятиліть тому м’які меблі купити могли лише заможні громадяни, або ті, хто зумів накопичити велику суму грошей, відмовляючи собі в найнеобхіднішому. Сьогодні йти на такі жертви вже немає потреби, тому що вартість м’яких меблевих гарнітурів та окремих предметів меблевого інтер’єру доступна.

Вибір м’яких меблів – процес не з найлегших, але дуже приємний. Щоб полегшити завдання, за покупкою найкраще відправитися в інтернет магазин м’яких меблів. Переваги віртуального шопінгу полягають у наступному:

 • економія часу - вам не доведеться оббивати пороги офлайн магазинів і витрачати багато часу на дорогу;
 • можливість приступити до вибору та оформлення замовлення в будь-який зручний час, тому що «двері» віртуального магазину відчинені цілодобово;
 • широкий асортимент м’яких меблів для дорослих та дітей;
 • привабливі ціни.

Якісні м’які меблі здатні стати предметом гордості свого власника лише в тому випадку, якщо обрані вони були з розумом. Дизайн, звичайно, грає дуже важливу роль, але вона далеко не найголовніша. Якість оббивного матеріалу і корпусу, конфігурація і механізми трансформації (якщо такі є) заслуговують на ретельну увагу. Якщо приміщення малогабаритне, зверніть увагу на кутові дивани. Наш каталог м’яких меблів включає найрізноманітніші варіанти виконання м’яких меблів. Що стосується матеріалів, то краще вибирати ті, які найбільш стійкі до забруднень і відрізняються зносостійкістю. Особливо це актуально, якщо планується інтенсивна експлуатація меблів.

Нерідко м’які меблі купуються з метою використовувати їх і в ролі спального місця. Існує кілька механізмів розкладки, кожен із яких має свої переваги. Зокрема, це такі види, як:

 • софа;
 • дельфін;
 • клік-кляк;
 • книжка;
 • пантограф;
 • викочування тощо.

Всі механізми трансформації відрізняються надійністю та простотою, кожен з них рекомендований для щоденного використання модульних меблів.

Продаж м’яких меблів є одним з основних напрямків роботи нашого інтернет магазину. Співпрацюючи з виробниками, ми можемо дозволити собі продавати м’які меблі за цінами, які є привабливішими, ніж ціни конкурентів. Якість нашої продукції завжди залишається на високому рівні, тому що до вибору постачальників ми відповідаємо відповідально.

Якщо вашому житлу або офісу не вистачає комфорту, значить, вам необхідні красиві та добротні м’які меблі Київ багатий на магазини меблів, тільки чи є сенс так нерозумно витрачати свій час? Ми пропонуємо вам відправитися за покупками, не залишаючи квартиру або офіс. Обіцяємо, шопінг обов’язково буде вдалим!

 • Кутові дивани: комфортне та функціональне рішення

  Кутові дивани: комфортне та функціональне рішення

  Важливою частиною будь-якої кімнати є м'які меблі. Затишне місце для відпочинку ми розміщуємо у вітальні для зустрічей із друзями, у спальні для сну, навіть у кабінеті для відпочинку та комфортних умов для роботи. У кожному випадку розумним рішенням...

 • Як вибрати кутовий диван?

  Як вибрати кутовий диван?

  Замислюючись над покупкою меблів, ми, як правило, спочатку продумуємо її місце розташування в тій чи іншій кімнаті. Найчастіше розглядається два варіанти - розташування меблевого гарнітура біля стіни, або (якщо це диван) на деякій відстані від неї....

 • Як правильно вибрати диван?

  Як правильно вибрати диван?

  Не кожен в курсі, що при покупці дивана, увагу слід приділити не його зовнішньому вигляду, а тому, із чого складається. Диван хорошої якості може служити вам багато років, тому важливо знати про якість і визначитися з бюджетом на купівлю. Перш ніж...