×
Фільтр товару
Від До грн


Закрити

Для початку розберемося, які важливі функції виконує цей нехитрий на перший погляд предмет і що від нього залежить. Основною функцією подушки є розвантаження хребта під час сну, зокрема шийних хребців. Це важливо для відпочинку шийної групи м’язів та багато в чому сприяє полегшенню дихання. Правильний вибір подушки часто здатний усунути хропіння, біль у спині та шиї, безсоння, покращити самопочуття в цілому.

Ніхто не зможе правильно вибрати подушку за вас через особисті переваг та індивідуальності будови людського тіла. Тому – будемо вибирати. Згадайте позу, де ви спите найчастіше. Любителям спати на боці підійдуть вищі подушки. Якщо ви частіше спите на спині чи животі, то вам треба щось більш плоске.

Перейдемо до багатьох видів подушок, відзначимо їх плюси та мінуси, здатні дати відповідь на питання про те, як вибрати подушку.

Ортопедичні подушки
Основне завдання цього виробу – забезпечити додаткову опору шийним хребцям. Ортопедичні подушки не здатні вилікувати захворювання, проте приносять хворій людині полегшення та комфорт, тому використовуються для профілактики багатьох хвороб.

Подушки з натурального латексу (спіненого каучуку) дуже пружні та разом з тим м’які, добре підтримують голову та шию. Довговічні. Подушки з матеріалу з ефектом пам’яті під впливом тиску та тепла набувають форми тіла. Відсутнє відчуття "виштовхування". Матеріал може бути як синтетичним (основа – спінений поліуретан), так і натуральним (меморілатекс). Загальним мінусом ортопедичних подушок є складність в індивідуальному доборі за дуже високої вартості, а також складності у догляді: не всі матеріали можна прати.

Подушки із пера та пуху Це найбільш традиційний у нашій країні варіант. Характеристики таких подушок залежить від відсоткового співвідношення пуху до пера. Чим більше пера, тим вище щільність та пружність. Чим більше пуху, тим спати м’якше і ніжніше. Слід звернути увагу на відсутність неприємного запаху, що говорить про те, що наповнювач погано оброблений, на якість швів та тканини. Важливо також, щоб наповнювач був оброблений антикліщовими та гіпоалергенними препаратами. Такі подушки мають здатність накопичувати з часом вологу: сушіння необхідна не рідше одного разу на рік.

Подушки з натуральної вовни
Натуральна овеча вовна містить ланолін – віск тваринного походження, розчиняється і пом’якшує шкіру під дією температури тіла, а також шерсть.
Може мати позитивний ефект при різних видах ревматизму та хворобах суглобів, має дихаючі властивості та високу гігроскопічність. До мінусів подушок з наповнювачем з натуральної вовни можна віднести те, що через деякий час шерсть у таких подушках може звалюватися. Існує також комбінований варіант подушки, де знімна наволочка виконана з натуральної вовни, а наповнювачем служать різні синтетичні матеріали.

Подушки із синтетичних матеріалів
Найдешевший і найпоширеніший варіант такої подушки має наповнення із синтепону або холлофайбера. Існують такі наповнювачі, як комфорт, штучний лебедячий пух та інша та інша. До плюсів усіх цих матеріалів можна віднести їх довговічність, практичність, легкість у догляді. Вони не перешкоджають циркуляції повітря.
Подушки з наповнювачами рослинного походження
Найбільш популярним і відомим наповнювачем цього виду є гречане лушпиння.

Подушки з таким наповнювачем забезпечують чудову циркуляцію повітря, добре приймають форму голови і шиї, мають ефект мікромасажу.
Існують також наповнювачі з рисових та кукурудзяних оболонок, шишок хмелю та ін.
До загальних мінусів таких подушок можна віднести шурхіт, що видається наповнювачем, та їх порівняно невеликий термін експлуатації.

Яку вибрати подушку вирішувати тільки вам. Однак пам’ятайте, що людина проводить уві сні близько третини всього життя, і тільки від вас залежить зручність, продуктивність та комфорт цих десятиліть. Приємних сновидінь.