Чи може ліжко виконувати кілька функцій одночасно? Може, якщо це ліжко-горище - меблевий комплекс із кількох елементів. Конструкція нагадує двоярусне ліжко, відрізняючись від неї відсутністю спального місця в нижній зоні. Обов’язково комплектується сходами, вони необхідні, щоб дитина могла забратися нагору, де знаходиться спальне місце.

5 причин купити ліжко-горище

  1. Багатофункціональність. Багато конструкцій поєднують письмовий стіл, тумбочку і навіть шафу. У дитини все знаходиться під руками, від улюблених іграшок до шкільного приладдя, книг та комп’ютера.
  2. Економія корисного простору. Ліжко-горище з робочою зоною, як і моделі з тумбочками і шафами, займають менше місця, ніж комплект з предметів меблів, що окремо стоять. Встановивши у дитячій двоярусний меблевий комплекс, батьки розширюють простір для ігор. Залишається більше простору для дизайнерських фантазій.
  3. Безпека. Бортики захищають дитину від ймовірності падіння. Середня вага, на яку ліжко розрахована – 60-70 кг (бажано уточнити при покупці). Сходинки сходів стійкі, а кути у більшості моделей закруглені.
  4. Економія. Купівля меблевого комплексу вигідніша, ніж придбання ліжка, столу та інших предметів окремо.
  5. Єдиний дизайн. Всі предмети в одному стилі та в одній кольоровій гамі. Це спрощує процес меблювання дитячої кімнати.

Особливості вибору ліжка-горища

Стандартним критерієм вибору є матеріал конструкції. Оптимальний вибір – дерево, МДФ, ДСП. Сходи можуть бути металевими. Головне, щоб у неї були зручні поручні та не слизькі щаблі. Наявність високих захисних бортиків є обов’язковою. Бажано, щоб гострі кути були відсутні, там як вони травмонебезпечні. Вибираєте ви ліжко-стіл, або зацікавлені у більш функціональній моделі, залучіть до процесу вибору дитини. Прислухаючись до його думки, ви допомагаєте йому почуватися особистістю.

У нашому каталозі ліжка-горища польського та українського виробництва. Представлені дитячими та підлітковими моделями. Великий вибір моделей із можливістю двостороннього складання.

Популярні товари в категорії Дитячі ліжка-горища

01Ліжко-горище венге Еверест 10.781 грн
02Ліжко-горище Саванна Світ Меблів 9.506 грн
03Ліжко-горище сонома Еверест 10.781 грн
04Ліжко-горище Аякс Майстер Форм 10.073 грн
05Ліжко Лаос 90x200 Естелла 14.773 грн
* ТОП товарів в категорії Дитячі ліжка-горища